yer altı mahseni

xakrepx

Engellendi
arkadaşlar bana yardım edermisiniz şu anda resimlerim yok ormanın içinde 5 m uzunluğu en 3 m kayanın tam ortasından oyulmuş 50 cm lik bir delik war derinliği 2m dir içeri girdim tavanına ışık tuttum cami kubbesi gibi ve orası ışıl ışıl parlıyodu elmas gibi sonra ilerledim duvarları düzdü ve mum koymak için setler wardı 6 tane uzunluğuda 3 m kadardı acaba içerde kapalı oda varmıdır ustalarım yorularınız için tşklr

poseidon2023

Uzman
içeride cubuk kullanarak acılmadık oda varmı bula bilirsin

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayirli olsun kardesim umarim soyulmamistir. Icerinin Resimperini cekip yuklerseniz kardesim bizimde merakimiz giderilmis olur ve varsa bir emare iz ustalarimiz size yol gosteriri. Disarinin cevre resmi ve hangi isarete istinaden yapilmis ve acilmi onuda vulursaniz paylasirsaniz minnettar olurum. Selmetle saglicakla kal

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
önce girmeden çevre fotosunu çek sonra girişi sonra içerinin fotolarını çek .... sonra orayı nasıl bulduğunu .seni oraya yönlendiren sebebleride ekle ... rast ve kolay gelsin ..

xakrepx

Engellendi
ustam boşluk bakıcağım bir makinam yok ben uzun zamandır dağdan odun toplayıp evin yakacağını dağdan getiririm rast gele buldum burayı we söylettilere göre bulunduğu yer eskiden manastırmış oraya yakın bir köydeki bir kadın çoban bir yere rastlamış 7 tane merdivenden inip zemine sarı getiriyormuş evine bir avuç çoluk çocuğu zenginleşmiş istanbula yerleşmiş kadın çoban yakın zamanda ölmüş ama çok varmış daha bu işle uraşanlar bizim semtte herkez arıyo yakın zamanda foto çekerim mahsenin dışını içini tel camerası düzgün çekmiyor foto makinası alcam tşl

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İceri girince 2 metre ilerle sonra geriye don.
Girisin ustunu ve yanlarini da guzelce resimle ustam.

timur964

konularim
hediye kalmadığına göre işi bitmiş ama yinede detaylı inceleyin

xakrepx

Engellendi
tşk ustam güzelce foto çekip yüklücam ve benim gittiğim ormanda yaklaşık 7 yada 8 tane eski kireç ocakları var her birinin aralıkları 1 yada 2 km mesafeleri 1 tanesi hiç bozulmamış yani derin 4 m falan derinliği öbürküler toprak dolu ocaakların fotolarınıda çekiyimmi ustam

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
tşk ustam güzelce foto çekip yüklücam ve benim gittiğim ormanda yaklaşık 7 yada 8 tane eski kireç ocakları var her birinin aralıkları 1 yada 2 km mesafeleri 1 tanesi hiç bozulmamış yani derin 4 m falan derinliği öbürküler toprak dolu ocaakların fotolarınıda çekiyimmi ustam
Ocaklardan birsey cikmaz.
Bence buraya yogunlasmakta fayda var.
Siz magaranin disindan baslayarak ustalarimizun tarif ettigi sekilde disini icini iyice resimleyin.
Magaranin girisine oturdugunuzda gorunen heryeri de resimlemeyi ihmal etmeyinuz. Belki gozlere takilan olur.

xakrepx

Engellendi
mahsenin karşısında tarla bahçe gibi 2 şer dönümlük 3 tane tarla ve içinde incir ağacı armut ve zeytin ağaçları var zeytin ağaçlarının çapı 1 yada 1.5 m baya yaşlı foto çekemedim daha çekince yollucam bunları yazmak istedim teşkürler ustalarım yorumlarınız için

xakrepx

Engellendi
ustalarım cubuk dediğiniz gerçekten işe yarıyomu ve fiatları ne kadar almak istiyorum tşklr

xakrepx

Engellendi
ustam çubuk fiatarı nekadar acaba ve gerçekte işe yararmı tşk