Yeni Yıl Yol Haritamız

hades40

Bilgili Üye
Degerli Üstadıma kaıtıyorum konuların icerdigi resimlere yorum yapmak bazen okadar zor oluyorki hayatında araziye cıkmamış arkadaşlarımızın lüzumsuz yorumları üzerine yorum yapmak istemiyorum bunu yaparsam bu sefer tartışmaya acık oluyoruz.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bence herkez yorumunu yapmalı . Bırakalımda bu iş hakkında az bilgisi olanlar düşünsün ve öğrensin bir çoğumuz yanlış bilgi aktarmış olabiliriz ama zamanla değerli insanlardan tecrübeli kişiler hem konu sahibine hemde katılımda bulunan kişilere doğruyu anlatmayı bildi alan aldı halada öyle bu yüzden yazmaktan kaçınmayın derim .

odin

Editör
Birazda bu bilgi kirliligi sundan kaynaklaniyor;

misal yuvarlak oyma gorseli ile konu acilmis olsun ve buna 5 farkli yorum gelsin yon ve yer olarak. simdi konu sahibi sonuclandirip deseki filancanin yorumu dogrudur en azindan bir referans ve tecrube olur.

Tabi butun oymalar ayni tarz ile mezari gosterecek diye bir kaide yok ama hata yapan en azindan kendisini sorgular.

acilan konularin %98i sonucsuz benim tahminim. adam yazmiyor sonucunu iyi olsada kotu olsada. yazsa belki cok sey degisecek en azindan ayni tarz bir isarete milletten yorum beklemek yerine ornek teskil eden konudan gider, sonuc alinamazsa diger secenekler degerlendirilir/yardim istenir.

Diger bir konuda "dis link" aciklamasi baya bir ucu acik kalmis. Link vermeden bir yemek tarifi paylasamayacakmiyiz ?
veya bir kanun sorulsa resmi gazete linkidemi veremiyoruz :unsure:

Koray Kor

Admin
Administrator
Değişime gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederim.

Önümüzdeki süreçte yetki alımı yaparken çok yazanı değil anlam içeren cevaplar vereni ön planda tutacağız.

Verilen cevaplarda kelime sayısının yüksek tutulması, okunaklı olması, anlam içeriyor olması toparlanmamıza katkı sağlayacaktır. Buna dikkat ediyoruz tekrar teşekkür ederim.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hayırlı akşamlar tekrar herkese hoş ve keyifli formlar dilerim...
Üye haklarına yapılan haksızlıklara karşı bu kadar şikayet söz konusuysa bu duruma nasıl ve neden geldi birazda onu düşünmek gerek ...

bir diyer sorun Dış Linkler ..
koray bey durdu durdu toplu vurdu
burda tüm bunları koray kor tek başına takip edemez
yönetimdeki yetkili arkadaşlar ustalar
karşılaştığı bu durumu düzenleme yapıp uyarıda bulunsa önüne gecileceginin düşüncesindeyim ...
yapan aynı kişiyse zaten gereği yapılması yerinde olacaktır
tekrar iyi formlar dilerim hereke ...