Yapmis oldugum arastirmalar ve kesifler hk.

Mhmtylmz

Aktif Üye
slm abilerim ve kardeşlerim gecen yıl keşif yaptığım ve yorumladığım yerlerin ve yorumlarımın hakkında doğru veya yanlış var ise sizlerin engin ve zengin deneyimlerinize dayanarak sizler icin yeni yukledigim ilk sizlerin izleyeceği videolarım hakkında yorumlarınızı bekliyorum hayirli akşamlar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu videoların daha önceden konularını açmıştım bazı arkadaşlar bunlar eski konyar deyip linç girişiminde bulunmasınlar lütfen
Abone olakmi
Durum ney .videolarin mevkilerinde illaki busey bulmaliydin
Video basliklari cok cekici hec bisey bulamadiysan emeklere yazzik olur

Mhmtylmz

Aktif Üye
arkadaşlar abone olmayın, beğeni yapmayin sizlere göstermek için silinecek hepsi yorumlarınızı beklirum hepsini izleyin

Mhmtylmz

Aktif Üye
yok
Abone olakmi
Durum ney .videolarin mevkilerinde illaki busey bulmaliydin
Video basliklari cok cekici hec bisey bulamadiysan emeklere yazzik olur
yok abi tekim yanımda kimse yok 3.7 kazdim ama biraktim çok çok sert killi toprağa geldim dövülmüş toprak sanırım şimdi bugün adı şanı duyulmuş bir inşat firmasının sahibiyle görüştüm eski patronum onun kepçesiyle kazacağız yoğunum sonra konuşuruz uzun uzun dedi bulamamak gibi bir şey soz konusu değil

Definecikuzu

Bilgili Üye
videolarına göz attım lakin şu video ilgimi çekti sanki kendin gömmüşsün gibi çok emin konuşmussun bakır kazanın üzerine kapatılan taşa kadar biliyorsun umarım düşündüğün gibi çıkar fazla laf yapıp kafanı karıştırmak istemem en iyisi kendin gör gerçekleri

Mhmtylmz

Aktif Üye
videolarına göz attım lakin şu video ilgimi çekti sanki kendin gömmüşsün gibi çok emin konuşmussun bakır kazanın üzerine kapatılan taşa kadar biliyorsun umarım düşündüğün gibi çıkar fazla laf yapıp kafanı karıştırmak istemem en iyisi kendin gör gerçekleri
abim diğer kazılan videodaki kapak taşlar ve bu köydeki bütün mezarların üstünde bu kapak taşları var diğerinden numune aldım yapısı aynı kazdigim yerin altında oda var o odanın üstündeki taşta ondan bu taşlar köyde evlerin önünde çamurlardan korunmak icin yerlerde heryer bu tas ermeni köyü

Mhmtylmz

Aktif Üye
abim birde bu gömü eskiya gomusu olabilir eskiya hikaye var burada papaz değirmenini karşısındaki koy mezarli yanında 2 tane kazan gömü varmis istanbuldan bu söylentiye gore çok gelen arayan oldu hatta diğer taraf resmi kazılar bile yapıldı ama bulamadılar bulamazlar da millet bu köyden tarlasını sürerken buldular hep yukarda arıyorlar 3 ile 5 mt arası kimse ihtimal bile vermiyor ermeniler de o kadar salakti bizler icin yukarı gomecwkler bu videodan aynı yerde birtane daha kazan üçlemesi var ama onlar bundan kucuk