Yalan Haberler, 10.03.2020 Define Sohbeti Gündemi

Hoplit

Bilgili Üye
Son zamanlarda sıkça rastlanan yalan define haberlerine karşı protesto amaçlı asparakas haber üreten Hoplit kullanıcına site yönetiminden uyarı geldi.

En son önemli bir haber sitesinde defineciler 100 metre kazmış haberini protesto etmek için asparakas haberler üreterek eleştirmeye çalışan Hoplit kullanıcısı espirinin dozunu kaçırınca site üst yönetimi Bulursamkader25 den usyarı gecikmedi.

Bulursamkader25 yaptığı açıklamada 'Bu konuyuda kapattim. Arkadasim lutfen bu sekilde paylasimda bulunmayiniz. Bu sitenin formati buna uygun degil.' diyerek asparakas haber içeren yazıları kullanıma kapattı.

Başka bir asparakas haber konusunda ise 'Konuyu kapatiyorum. @Hoplit arkadasim, bu tur paylasimlari lutfen Mizah katagorisinde yapiniz. diyerek bu haberide etkileşime kapattı.

Mal bulanındır yöneticisi her haberde boy göstererek, hoplit kullanıcısının haberlerinin mizah bölümüne taşınmasında kendi haberlerinin define haberleri bölümünde kalmasında önemli rol oynadığı gözlerden kaçmadı. :D

bu konuyu protesto etmeye çalışan hoplit kullanıcısı; Neden benim yalanlarım mizah bölümüne taşınıyorda gazetedeki yalanlar haberler bölümünde kalıyor diyerek tepkisini dile getirdi. Hoplitin tepkisini kimse dikkate almayıp cılız kaldığıda günün diğer dikkat çekici olaylarındandı.

Hoplit kullanıcısının defineciler 100 metre kazmış konusununda mizah bölümünde olması gerektiğini, kimsenin bu konuyla alakalı bişey yapmadığı için kırgın olduğu gelen kulisler arasında yerini aldı. :D

Apollon01

Moderatör
Moderatör

BU DA BAŞKA BİR HABER BUYRUN!! Halk akın etmiş, hazinebulundu diye, yer Mardin

Turko

Uzman

Küfürsüzlük çok zor.

Metalicvoice

Operatör

BU DA BAŞKA BİR HABER BUYRUN!! Halk akın etmiş, hazinebulundu diye, yer Mardin
Ekli dosyayı görüntüle 272280

Ekli dosyayı görüntüle 272281