uydu üzerinden yer altı görüntüleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aynen o konuda haklısın yansıma sistemiyle çalışıyolar bunu iyi biliyorum çok zengin bir şirket görüntüleri zoomlama yazılımları var birde canlı uydudan görebiliyolar bu mevzu çok büyük işte
Sistemi bu kadar iyi biliyorsan buraya sormaya değil pazarlamaya gelmişsindir. Burada pazarlama olaylarına müsade edilmez. Sen yoluna git bizde site olarak yolumuza gidelim.

deli firat

DOĞACI
Kardeşim fazla paran varsa bir yardım kuruluşuna ver daha iyi hiç olmasa ahiretin için bir yatırım olur yok siz bilmesiniz dersen yapacak birşey yok biraz mantıklı düşün bu devletlerin aklına gelmezmi böyle bir teknoloji olsa devlet baba bunu kullanmaz mı küçük bir örnek bir asırdır büyük iskenderin mezarını arayanlar üstelik her türlü teknolojik imkanlarını kullanarak arayanlar akılsızmı böyle birşey olsa niye kullanmazlar buna benzer birçok örnek verebiliriz boş işler emek hayal hırsızları bunlar

Asa1905

Aktif Üye
aynen o konuda haklısın yansıma sistemiyle çalışıyolar bunu iyi biliyorum çok zengin bir şirket görüntüleri zoomlama yazılımları var birde canlı uydudan görebiliyolar bu mevzu çok büyük işte
Bunu neye kime cevap olarak yazdin anlamadim. Umarim reklam ve tuzak anlaminda burda degilsindir. Hos bir konu degil bu.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
adamlar büyük konuşuyo üstat istediğini göm diyor 3 dk sonra görüntüyü gönderiyim diyor bence yeterli bir sebep değilmi sence
o sitede okudugun hersey palavra milleti düdüklemek için yazılmış hayali yazılar.1 yıllık bir web sitesi ile ne bu tarz işe girilir nede verdiği bilgiye güvenilir.Adam cep yazmış iletişim whatsapp hattı hani diyorki çabuk bana ulaşırsın bende çabuk seni kopartırım.Bak ne yazmış;​
  • Eğer oda boş ise bu gözükmeyecektir.Sadece mal olana kitlenir.?? Allah akıl fikir versin başka birşey demeye gerek yok.​
Bu tarz firmalar kurumsal olur harbiden bu işi yapıyorsa.Adamın biz yaptık dediği iş bile yurt dışından kopyalama başkasının videosu.

Alttaki konuyada bir göz gezdirin.
?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...