Ustalar bu örme duvar nedir acaba

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
bu güzelliğe bi boşluk testi yaraşır.kaya mezarların kaç tanedir bilemem.ama işv ar mı var.

kabakburgiba

Operatör
burda düz alanda koltuk yokmuydu ki.hemde kral koltuğu.buraya yoğunlaş iş biraz zor ama.olsun 4 taraftan fotolaman gerekir.şurda termosuna doldur çayını.otur tam ortasına,yudumla çayını.etrafı şöyle bi incele.bak nasıl huzur bulacaksın.manzarası harika çünkü.

kabakburgiba

Operatör
bilgisayarınızın ekranını hiç bozmadanbaşınızı sol tarafa eğerek kırmızı ile çerçevelediğim yere yandan bakınız.ne farkedeceksiniz.

Rüzoo

Yeni Üye
Şuan yola cıktım oraya gidiyorum dediğiniz yerleri kontrol edicem allahın izniyle hayırlısıyla inşallah bi sonuca varabilirim ustalarım etrafı güzelce fotolarım paylaşırım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Burası bu kadar basit olmamalı.
Dizili taşları al. Lakin umduğunu bulamayabilirsiniz.
Lakin burası çok süper bir yer. Birkaç tane kral, en az bir tanede ibadethanesi olması lazım.
Yukarıdaki linkteki yazıyı okuyup buna göre güzelce resimleme yapınız.
Yanınızda yedek pil veya powerbank olsun. Çekebildiğiniz kadar resim çekiniz.
Kolay Gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 176253

LabarNa

Bilgili Üye
Örme taşlara çıkan merdivenler aynı dönemde yapıldığına göre
Her nedense örme taşların çizgileri başka bir renkle golgelenmis gibi.... Ve merdivenin basamakları anakaya in rengini zamanla yakalamış neden ...

Bana sanki Fotoğraf i kardeşimiz kendi çekse de cektiginede eminim .
Ama örme taşlar bana yapmacık gibi geldi
...

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
2. fotoda daha iyi görünen en ust solda sırtüstü yatan sakallı zat gökyüzüne dalmîş gitmiş.baş altı çok önemlidir.incelmeye alın.ayrıca örme görünen noktadaki taş yüzeylerde nedense hiç liken ve yılların verdigi güneş yaniklari yok.yüzeylerdeki renk farklılıgî düşündürüyor.

Rüzoo

Yeni Üye
Evet örme taşlar farklı duruyor ama böyle anlamadım bende yarın daha detaylı cekip atacagım o zaman daha netleşir

Rüzoo

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 176806Ekli dosyayı görüntüle 176807Ekli dosyayı görüntüle 176808Ekli dosyayı görüntüle 176809Ekli dosyayı görüntüle 176810Ekli dosyayı görüntüle 176810Ekli dosyayı görüntüle 176811Ekli dosyayı görüntüle 176812Ekli dosyayı görüntüle 176813Bunlarda yakından ve karsı tarafı fotografları ustalar gittik bölgeye duvarı kırmaya çalıstım hilti ile 2 tane patlayıcı ile patlattım toplamda 70 cm burgu ile de deldim ama bosluğa felan düşmedi yorumlarınız nelerdir