UP42 - Uydu (Earth) Verileri Analizi

Hostia

Moderatör
Moderatör
Sadece dünyayı görmeyin. Anlayın

UP42'nin sürekli güncellenen dünya gözlem veri kaynakları, ticari ve açık kaynaklı yüksek çözünürlüklü uydu / drone görüntülerinden IoT verilerine kadar her şeyi içerir. Böylece, Landsat-8, Sentinel-2, SPOT 6/7, Pleiades 1A / 1B uydularının yanı sıra OneAtlas ve toplu taşıma veri bloklarının dijital yükseklik modellerinden (DEM) verilerini bulabilirsiniz.

Haritada konumunuzu yada belirlediğiniz bir konumu seçin Haritada ana hatlarını belirlemeden önce konumunuzu aramanız yeterlidir.

Ücretsiz deneme sürümü indir.

Programdaki diğer özellikler ise ağaç yüksekliklerinden tutun bölgede oluşmuş tüm coğrafi değişiklikleri bulmanıza yardımcı olur.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Demosu ile kimse sonuç alamaz.Min.500 euro kredi alıp istediğiniz işlemi limit dahilinde yapıyorsunuz çok saçma.
Aynı işlemi 3D MAP GENERATOR ile 30 $ süresiz lisansı bana ait olarak yapıyorum.

Hostia

Moderatör
Moderatör
doğrudur. biz vlf dedektörlerle uğraşırken teknoloji nerelere gitmiş. şunada göz at. bir kaç tane daha var onlarıta atacağım en verimlisi hangisi bunların. surferin babucu dama atılacakmı.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
doğrudur. biz vlf dedektörlerle uğraşırken teknoloji nerelere gitmiş. şunada göz at. bir kaç tane daha var onlarıta atacağım en verimlisi hangisi bunların. surferin babucu dama atılacakmı.

Surfer damdan düştü ustam.

Memolii

Aktif Üye
Bizim köye ve geçen gün attığım köye gidelim Allah izin verirse abi birde manastiri bir ziyaret edelim inşaallah benimde ümidim var bişeyler olacak inşaallah abi geçen gittimiz köyün 2 km ilerisinde eski bir kuyu varmış kuyudan tünel ve iki odası varmış bana diyen kişinin kardeşi içine girmiş odalarda sedir varmış sedirlerin altında birşey olurmu yer boş imiş @BulursamKader25 hafta içi bir dolaşıp gelelim istersen arge için iyi olur

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bizim köye ve geçen gün attığım köye gidelim Allah izin verirse abi birde manastiri bir ziyaret edelim inşaallah benimde ümidim var bişeyler olacak inşaallah abi geçen gittimiz köyün 2 km ilerisinde eski bir kuyu varmış kuyudan tünel ve iki odası varmış bana diyen kişinin kardeşi içine girmiş odalarda sedir varmış sedirlerin altında birşey olurmu yer boş imiş @BulursamKader25 hafta içi bir dolaşıp gelelim istersen arge için iyi olur
5 gundur yorgan dosek yatiyorum kardasim. Dun dayanamadim hastaneye gittim, serum yedim, biraz gozum isimaya basladi. Antiboyotik almaya mecbur kaldim, zira kafami kaldiracak halim yoktu. Bu hafta kendime geleyim, gelecek hafta dolasip gelelim insallah.

Odalar tas ormemi, toprak mi? Onu soruver. Bosaltilmis olabilir, cekmecede olabilir. Bakmak lazim..

Memolii

Aktif Üye
5 gundur yorgan dosek yatiyorum kardasim. Dun dayanamadim hastaneye gittim, serum yedim, biraz gozum isimaya basladi. Antiboyotik almaya mecbur kaldim, zira kafami kaldiracak halim yoktu. Bu hafta kendime geleyim, gelecek hafta dolasip gelelim insallah.

Odalar tas ormemi, toprak mi? Onu soruver. Bosaltilmis olabilir, cekmecede olabilir. Bakmak lazim..
Geçmiş olsun abi Allah acil şifalar versin sorayım içi nasılmış kuyuyu ben gördüm tevafuk yanında çeşme var yeni çeşme şu doldururken fark etmiştim ama çok incelemedim ayrıntılı şekilde öğreneyim inşaallah en azından arge için iyi bir yer benim açımdan kenarlarında sedir var dediğine göre kaya oyma oda sanırım