Tilsim

Diyar22

Yeni Üye
Arkadaslar bir yerde işlem yaptık deprem oldu her yer sallaniyordu aldiris etmedik ve yine işleme devam ettik bu seferde sesler gelmeye basladi ve yagmur yagdi o bolgede sizce bu nasil bi tilsim olabilir cuzumu nedir aceba

Moderatör tarafında düzenlendi:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Suya yapılan su ile yapılan tılsım çeşitlerinde hava olaylarına maruz kalınabilir.Fırtına yağmur dolu vb.Önce uyarı atışları sonra işte olur böyle şeyler.Ama Allah ne nasip yazmışsa o olur.Gerisi yok.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hiçbirşey olmaz okunucakları okuyun abdestli olun Allah'a tevekkül edin bitek ondan korkun gayrisini es geçin, Mevla Sizi korur. Sizi korkutmak istemişler başaramamışlar zaten amaçlarıda bu kaçmazsanız hiçbişey olmaz. Ama genelde kaçarlar:D

Son düzenleme:

codex

Aktif Üye
Allah izin verirse , kismetinde varsa alirsin. Yer musaitse gunduz calisma yapin. Gece ise felak nas ayetel kursi ve tahassun duasi ile koruma yapip gidin. Yaninizda hoca, cinci vs goturmeyin. En buyuk vesveseyi onlarin yanindakiler verir.

Diyar22

Yeni Üye
Korkmadim yalan olur hepimiz korktuk 3 kisiydik icime resmen korku girmis cocuk aglama seside vardi korkmam etmem den insanlar kazida is deyisiyor bazi olaylar oldugunda��

psh

Bilgili Üye
bayagi ilginc anlattiklariniz.! dogrudur dedikleriniz size lafim yokta pek inanmiyorum bu tarz seylere

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
stres ve heyecandan boyut atlayıp hanisülasyona uğramış olabilirsiniz.
yarisi simdi yarisi carpildikdan sona...anlasma yapsinlar.
bende diyom allahallah bu arkeolarin sponsor firmalarin yabanci kazi baskanlarinin tipi niye kayik diye...demekki tilsimdanmis

Lee

Aktif Üye
yarisi simdi yarisi carpildikdan sona...anlasma yapsinlar.
bende diyom allahallah bu arkeolarin sponsor firmalarin yabanci kazi baskanlarinin tipi niye kayik diye...demekki tilsimdanmis
evet firavun mezarlarını bulup lahiti açan arkeo , hemde müze müdürü , gözleri pörtlek , paradanmı pörtlemiş, yoksa çarpılmışmı anlayamadım tarih gizemlerle dolu

Turko

Uzman
Apar topar oteli bitirdik dedilerki Avrupa uyuşturucu ile mücadele rehabilitasyon falan fıstık komite bilmem kimi gelecek otele bakacak uzman ekip ayarlayarak otelde seminer falan hemen yapısal peyzaj ekibi park bahçe yeşillendirme timi bulabildiğiniz çiçek açmış ne varsa satın alma operasyonu giriş ve havuz etraflarındaki peyzaj yerleri dolacak. Koştur koştur iki kamyon ağaçtan bozma çiçekli bitkiler. Saksıda yeni çiçek açmış portakal fideleri gibi birde güzel kokuyor. Komite geldi adam arabadan indi 4-5 adım attı başladı bağırmaya Almanca yapıştırıyor . Dedim müdür ne diyor bu kırık ağır ağır konuşuyor anlamadım ama kesin sovuyor. Şef dedi ağzıma ettiniz benim. Kesin kovuldum. Noldu hayırdır adam uyuşturucu ile mücadele ediyor siz adamın yoluna kaynatıp içince kafa yapan çiçekli ağaçlar dan dikmiş siniz. Millet duydu durur mu ertesi gün ağaçları sokecegiz ekibin yarisi yok çiçeklerin de yarısı ? nizamiye tarafına ışınlandım bir panikle ayık birini bulurum umudu ile. Birini yakaladım ne iş anlat. Abi duvarlardan anakonda lar örümcekler çıktı sabaha kadar saldırdılar . Odada ölü adamlar dolaşıyordu. Sabaha kadar sallandik sonrasını hatırlamıyorum dedi. Tılsım işi de o hesap etrafta o tarz bi çiçek varsa polen koku vs ufak çapta gerçek dışı durumlara maruz kalınmış olabilir .