Tılsım Çeşitleri, Tılsım Nasıl Bozulur, Cinler ve Halüsinasyon

Y@vuz

Aktif Üye
Selamün aleyküm ustalar aileme büyü yapılmış eşim çocuğum rahat uyuyamıyorlar artık büyü bozulurmu musallat olanlardan nasıl kurtuluruz

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Selamün aleyküm ustalar aileme büyü yapılmış eşim çocuğum rahat uyuyamıyorlar artık büyü bozulurmu musallat olanlardan nasıl kurtuluruz

@Kafkaslı ustam belki yardımcı olur, yada bir yol söyler. @Kafkaslı ustam hakkını helal et, bilmeden bir şey yaptım ise. Sizede geçmiş olsun.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Felak ve nas surelerinin etkili olduğu bilinir

Cengiz40

Yeni Üye
Kevser suresi ile istihare yap önce. Geve kalk 2 rekat istihare namazı kıl kardeşim 21 kevser suresi oku dua et Allahım üzerimde veya ailemin üzerinde büyü varsa bunu bana göster diye. Sonra 3 ihlas bir fatiha oku efendim sav ve Abdülkadir Geylani hz vs... Sonra özelden yaz kardeşim. Varsa 6 günlük dua veririm istersen 6 gün sabah akşam yapacaksın elhamdülillah bozuluyor. Biraz vaktini alır okumaları onuda sabredeceksin tabi varsa. Kevser suresi büyü istihare de okunur. Birde gece yatağa geçtiğinde koruma yap ki rüyana karışmasınlar. Ayetel kürsi ile yapabilirsin