Tılsım bozulurken yandık

Bilmez1

Yeni Üye
Keskingöz, katılıyorum size çünkü başka bir dini inancı kuvvetli yaşlı bir teyzemiz biz burayı aldığımızda şakın demişti ve çok korkmuştu bizim araziden.

eski

Editör
Hocayı kuyuya sokup yaksaydınız tılsım bozulurdu.
Hatta bir imam + bir papaz daha etkili.
Korku filmini geçti bu işler...

Kazı yaparken tesadüf imam geliyor, tütsüyü ateşlliyor kuyudakiler yanıyor.
sonuç : İmam da çalışmıyor..

Bırakın insanları korkutma kampanyalarını...

Tuzaklardan , olabilecek kazalardan , yaralanmaktan, zehirlenmekten , mahlukattan, kapalı mekanlarda havasız kalmaktan , vs vs vs korkun.
Kapalı mekanlara bırakılan halisinasyon yapıcı bitkilerden , zehirden, olası bakterilerden, kapalı odalarda yakılmış buğdaydan korunun.
Çıkardığınızı hayırda kullanıp yıllar öncesinde edilmiş bedduadan korunun...

Bırakın insanları vesveselerle korkutma kampanyalarını...

Son düzenleme:

Bilmez1

Yeni Üye
@eski, benim öyle bir niyetim Yok başımıza geleni anlattım tecrübesi yada böyle birşey yaşandımı biliniyor mu? Ne yapmamız gerek, onu sormak istedim. Yoksa ben neden birilerini korkutmak isteyeyim.

İmam kazı yapılırken gelmedi, daha öncesinde gelmişti, sanırım yanlış ifade ettim kendimi, imam köyde bulunan akrabımız ile geldi, hayırlı olsun’a yada başka birşeye.

Çok uzun yıllar görüştüğümüz bir ablamız çiftliği görmeden bize yer tarifi yaparak birşeyler olduğunu söyledi ve bizim kazı yaptığımız söylediğimde yardımcı olmak istedi ve tütsü yaktı.

El Profesor

Yeni Üye
@eski, benim öyle bir niyetim Yok başımıza geleni anlattım tecrübesi yada böyle birşey yaşandımı biliniyor mu? Ne yapmamız gerek, onu sormak istedim. Yoksa ben neden birilerini korkutmak isteyeyim.

İmam kazı yapılırken gelmedi, daha öncesinde gelmişti, sanırım yanlış ifade ettim kendimi, imam köyde bulunan akrabımız ile geldi, hayırlı olsun’a yada başka birşeye.

Çok uzun yıllar görüştüğümüz bir ablamız çiftliği görmeden bize yer tarifi yaparak birşeyler olduğunu söyledi ve bizim kazı yaptığımız söylediğimde yardımcı olmak istedi ve tütsü yaktı.

Eee dostum madem oyle yanan ayaklarin fotosunu cekseydin? Guvenlik kamerasindan olayi tekrar izleyecem demissin koyda bizde izleyelim yuzleri kapatabilirsin

xfactor

Member
Metan gazından dolayıdır . Ben anlamıyorum bu insanları ya size soruyorum hiç bir arkeoloğun üç harfliler tarafından çarpıldığını duydunuz mu ? Adam mezar açıyor Bizans mezarı veya roma mezarı veya frig mezarı hoca götürüyor hocaya danışıyor yahu Frigli adam nerden bilsin müslümanı hocayı biraz düşünün lütfen adam höyüğe giriyor mesela bir çanak buluyor diyor ki hoca kan akıtalım ya ne alaka adam daha höyüğün eski bir yerleşim yeri olduğunu bilmiyor ilginç valla birazcık araştırmak lazım sorgulamak lazım düşünmek lazım

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Metan gazından dolayıdır . Ben anlamıyorum bu insanları ya size soruyorum hiç bir arkeoloğun üç harfliler tarafından çarpıldığını duydunuz mu ? Adam mezar açıyor Bizans mezarı veya roma mezarı veya frig mezarı hoca götürüyor hocaya danışıyor yahu Frigli adam nerden bilsin müslümanı hocayı biraz düşünün lütfen adam höyüğe giriyor mesela bir çanak buluyor diyor ki hoca kan akıtalım ya ne alaka adam daha höyüğün eski bir yerleşim yeri olduğunu bilmiyor ilginç valla birazcık araştırmak lazım sorgulamak lazım düşünmek lazım

iki arkadaş bir girişe gelirler.
Biri diğerine sen kapıda dur gelen olursa haber edersin.
Diğeri girer içeri aradan hayli zaman geçer içerden ses seda gelmeyince arkadaşı merak eder girer içeri.
Bakarki arkadaşı yerde yatıyor? alır dışarı çıkarır temiz hava iyi gelmiş olucakkki arkadaşı kendine gelir
Ne oldu içerde? cinler var çarptı beni sanırım kendimden geçip düşmüşüm..

O zaman hoca getirelim buraya diyerek ayrılırlar.
Ertesi gün hoca getirirler hoca içeri girer ondanda ses seda yok bakarlarki hoca perttt :)

Ula cinler hocayıda çarpmış aboww ))

Biride gaz varmı demez he :)

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Hocayı kuyuya sokup yaksaydınız tılsım bozulurdu.
Hatta bir imam + bir papaz daha etkili.
Korku filmini geçti bu işler...

Kazı yaparken tesadüf imam geliyor, tütsüyü ateşlliyor kuyudakiler yanıyor.
sonuç : İmam da çalışmıyor..

Bırakın insanları korkutma kampanyalarını...

Tuzaklardan , olabilecek kazalardan , yaralanmaktan, zehirlenmekten , mahlukattan, kapalı mekanlarda havasız kalmaktan , vs vs vs korkun.
Kapalı mekanlara bırakılan halisinasyon yapıcı bitkilerden , zehirden, olası bakterilerden, kapalı odalarda yakılmış buğdaydan korunun.
Çıkardığınızı hayırda kullanıp yıllar öncesinde edilmiş bedduadan korunun...

Bırakın insanları vesveselerle korkutma kampanyalarını...
???

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aradan 1 sene geçti,
ya mekan sahipleri huzura kavuşmuştur mutlu son olmuştur yada hoca huzura kavuşmuştur.