Tılsım bozulurken yandık

Bilmez1

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi günler/akşamlar,

Ben siteye ve define durumlarına çok yeniyim, başımızdan geçen bir durumu sizlerle paylaşıp tecrübelerinizden faydalanmak istedim.

Benim çiftlikte yeni kurmuş olduğumuz ahır için foseptik çukuru açmak için kazı yaptık 3 metre falan indik kil tarzı bir toprak yapısına geldik, kazı yaptığımız sırada akrabamız çiftliği bir imam ile ziyaret etti ve evin daha önceki sahibine birşeylerin nasip olmadığından bahsetti (define), biz o zaman pek tenezzül etmedik ama köyde de baya bir konuşuluyormuş bizim çiftliğin olduğu taraf, bizim sürekli görüştüğümüz sevdiğimiz bir ablamız bizim foseptik çukuru için kaldığımız yeri görmeden orada birşeyler olduğunu söyledi öyle böyle derken biz makina getirdik taradık sinyal verdi. Sonra burada tılsım yada üç harftiler olduğundan bahsetti ve bozmak istedi herhangi bir karşılık istemeden, tam bu tütsü yakacakları sırada çakmağı çaktığı anda kazıda bulunan 2 kişi yanmaya başladı, 1 kişi baya bir yandı ayak, vücut ve yüz bölgesi olarak diğer kişinin de ayağı yandı. Siz daha önce böyle birşey duydunuz mu yaşadınız mı? Biz ne yapmalıyız? Ben çukuru kapatalım diye düşünüyorum ama arama yaparken bu siteyi gördüm ve danışmak istedim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bilmez1

Yeni Üye
@ Kahmi Leonard, cevabınız için teşekkürler, biz inanın çok şaşırdık ve korktuk arkadaşları hastaneye götürmek zorunda kaldık. Sizin tavsiyeniz ne olur peki, çukuru kapatmak mı yoksa orada varmıdır birşeyler gömü olarak?

teşekkürler

Bilmez1

Yeni Üye
@ Amiral98, bizim bildiğimiz orada başka bir foseptik çukuru yok, ayrıca ben kazı yapılırken oradaydım ve çok defa sigara içtim. Arkadaşların yanma durumu bu tütsü tam yakılacağı sırada oldu, yarın gittiğimde güvenlik kameralarından tekrar izleyeceğim.

Börükan Tatar

Aktif Üye
Doğru olan sizin de dediğiniz gibi bilimsel bir yaklaşımdır. Hafif kurtulmuşlar geçmiş olsun.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bilmez üstad o mekana gidip baktığında yakın çevresinde ve orda başka kazı emaresi deşelenme araç insan izi varmı bak.. Dönüş yaparsan. yarın akşam bura yazarsan. İyi olur. mekanın akıbetini merak ettim

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Şakamız yok demeye çalışmışlar. Oradakiler basit cin taifesi değil. Bilinçsizce tütsü yakılırsa olacağı budur. Tavsiyem ilgili yerin kime ait olduğunu bulup haritasından, torunundan, tılsım İçin gerekli malzemeler ile gömenin ritüelinin gerçekleştirilerek alınması. Yapılamıyorsa kapatmanızı tavsiye ederim. Böyle binlerce noktalar var ülkemizde. İnsanlara zarar vermekten kaçınmak gerek.
Ben havvastan geldim yaparım ederim diyeni, kafadan eleyin zaten.
Size tüyo; bu ilmin gerçek sahipleri kendiliğinden gelmez buralara. Binbir türlü ısrarla zor getirirsiniz.
Yani her bozarım diyene inanıp güvenmeyin. Malesef sonucu böyle oluyor.

Bilmez1

Yeni Üye
@ Mavikorku, çakmağı çakan tütsüyü yapmaya gelen ablamızdı, aralarında da 1.5 metre kadar bir mesafe vardı hepsi çukurun çevresinde idi ama sadece kazıda bulunan iki arkadaş yandı.

Bilmez1

Yeni Üye
Mal bulanındır, oraları hep zeytinlik ekim fazla ama benim arazim özel mülk olduğu için 8 dönümlük bir alana 2 tane ev yaptık, 1 ev çok eski yıkıldı yenisi yapıldı, diğeri de bir 10 metrelik kota farkı var arada daha aşağıda kalıyor oraya da misafir evi yaptık ama orada daha önce bulunan yapıda dört duvar içinde bir kuyu vardı 3 metre derinde kuyunun sonunda bir varil vardı biz o kuyuyu o zaman kapattık. Evin önünden bir toprak yol geçiyor ama bu yol falan 5 senelik falan çok eski değil. Ayrıca biz kazıda bir eski ufak kiremit gibi turuncu birşey bulduk 3 metrede