Test Alaninda 150 gündür gömülü olan altınım var

meteorxp

Member
İşin içinde zihin var ise boşa kazma kürek sallamak kaçınılmaz senin daha çubuk tutmadan karar verdiğin yere çubukta onay veriyor ilk zamanlarımda bir odaya bilezik saklandı odada çok birşey yok yerde rulo olmuş bir halı arkadaş bul dedi aklımdan halı rulo olduğu için arasındadır geçti çubuk hemen ısrarla orayı işaretledim 10 defa gittim geldim hep halıyı gösterdi açtım fos sonra kapattım bir daha tuttum sinyal yok e ne oldu zihin yok olursa...

desa2221

Member
İşin içinde zihin var ise boşa kazma kürek sallamak kaçınılmaz senin daha çubuk tutmadan karar verdiğin yere çubukta onay veriyor ilk zamanlarımda bir odaya bilezik saklandı odada çok birşey yok yerde rulo olmuş bir halı arkadaş bul dedi aklımdan halı rulo olduğu için arasındadır geçti çubuk hemen ısrarla orayı işaretledim 10 defa gittim geldim hep halıyı gösterdi açtım fos sonra kapattım bir daha tuttum sinyal yok e ne oldu zihin yok olursa...
işaretlediğin yere 1 lira at gercekten mazeme varsa tekrar işaretliyor yoksa işaretlemiyor ben böyle cözdüm

meteorxp

Member
Ne yapıyorum çevreyle çok zihinsel haşirneşirlik yaşamadan var var burada var düşüncesini atıp bu da zor tabi mümkünse gözlüklerimi çıkarıp sadece çubuk hareketini görebilecek şekilde çubuğun peşinden gidiyorum böylece o nereye götürürse ona itimat ediyorum çevre yok aaa bu sunak haa şu tarafı çok uygun bitirir beni bu düşünce

desa2221

Member
Ne yapıyorum çevreyle çok zihinsel haşirneşirlik yaşamadan var var burada var düşüncesini atıp bu da zor tabi mümkünse gözlüklerimi çıkarıp sadece çubuk hareketini görebilecek şekilde çubuğun peşinden gidiyorum böylece o nereye götürürse ona itimat ediyorum çevre yok aaa bu sunak haa şu tarafı çok uygun bitirir beni bu düşünce
gerci benim kullandıım plastik catal cubuk

Erhan48

Aktif Üye
Kendi gömdüğün malzemeyi bulmak sana fayda getırmez.cunku bılınc altına kaydedılmiştir.önemli olan sahadaki varlıgından bile emin olmadıgın metallerı bulmak.ben düşünce gücüyle biraz ilerleme kaydedip bakırda basarı sağladım. İlerı kı zamanlarda yeni bi metod üzerınde ugrasacagım .o metodda yuvarlak metal metodu olacak yanı düşüncemde yuvarlak objelere kilitlenecegım .çünkü düşünceyle bakırı bulan herşeyi bulabılır.

Her çubuğun etki alanı farklı zihinsel yönlendirmeyi bilmem mesela plastik boru var elektrikcilerin duvara gömdüğü onunla mezar bulunuyo ben bide ekşın olsun diye içine ahşap sıkıştırdım bu sefer tarlanın içindeki yığma Lara gidiyo toprak altı bakır la alüminyum zaten boşluk diye suya kile gidiyo şimdi tek Çubuk yapdim alüminyum balkon korkuluğu dan rulmanlı altının gümüşün sinyalini minarelin sayesinde tersten takip etmeye çalışıyorum

Forumda yazmayı bırakmıştım.
Ama şevkinizi ve azminize destek için iki satır karalayayım. Tamama alıp almamanız sizin bileceğiniz iş.

7/24 devam edin. Bu işin oluru evet var. Sıfır hatasız. Hicbir mineralin engelleyemediği hiçbir olumsuzluğun önünüze çıkamadığı tam teslimiyet hali. Milimetrik şekilde her metali ve içinde hangi metal olursa olsun her boşluğu,boşluğun tüm sınırlarını tespit edebileceginize emin olun.
Yılmayın..
Rast gelsin..

Ne olursa olsun ustam sen yaz gene sen gibi değerli bilgili insanlara ihtiyacımız var

Ben aranıza yeni katıldım ama takip ediyom 2 senedir boşluk bulma alan tarama konusunu
Ustam altın gümüş konusunda benim düşüncem bunların bulunduğu yerde herşey altın gümüş mineral de dahil bu altın minerale saldırıyo minarelin etrafında döndüğümde altının bağlantısını fark edebiliyorum bunu takip ediyorum Gine atma yapiyo ordan gene takip ediyorum son geldiğim noktada domalıp kalıyorum ? dedektör dahi deliriyo her avuç Toprağa ötüyor bu sorunu nasıl aşabilir iz kendi gömdugum altında da aynısını yapıyor dedektörd deliriyor şimdilik mıknatıs gömdüm
Zaten arama yaperkende elimde mıknatıstan bakirsulfattan yaptığım sistem var biraz akıl versen ustam

Sinyalci

Yeni Üye
Ustam akşam yatıyorum aklımda altın gümüş boşluk sabah kalkiyom altın gümüş boşluk 7/24 arazideyim sonumuz ne olacak çok merak ediyorum burdan Çubuk ustalarına sesleniyorum varmı bizim aradığımız gibi bı dünya çubuğu çektiğimiz yerde altını gümüşü bulabilecek miyiz abilerim kırk yıl uğraşıp kırk adımdan ipliği iğnenin deliginde geçiren adama döeyelim sonra?

Sinyalci

Yeni Üye
Çok değerli ustalarım test sahamda yaklaşık 150 gündür gömülü olan bı altınım var bu alanda yarı çapı 2.5 3 metrelik bı dairesel alanda Çubuk her yeri noktaliyor bide dedektörüm hiç susmuyo bu alanda ,arazidede bazı yerlerde mesela Çubuk gümüşe yön alıyo gidiyo gidiyo tabi ben ite kaka götürüyom en son gidebileceği yerde Çubuk bocalıyo dedektörde aynı şekilde karış karış toprağa otuyo Çubuk desen elimdeki çapayı dahi tutuyo gümüş diyo altın diyo dedektör kafayı yiyo test sahamda da aynısını yapıyor hedefe yaklaştığımı düşünüyorum ustalarım bu sorunu nasıl aşabilirim siz değerli ustalarım biraz tüyo verebilirler mi @BulursamKader25 @Trakyalı81 @Aliömer ustalarım top sizde ?
kardeşim çubuğu eline alıp yürümeye başlarsan o seni en yakınındaki hedefe götürür o da genelde Demir olur burda sistemi çözmek için sinyalleri bilmek sinyal yönünü bilmek sinyali ölçüp ne olduğunu anlamak Demir sinyalimi bakır sinyalimi geliyor bunları sadece elindeki 5 tl lik yalın çubukla yapacaksın senin enerjin ne kadar güçlü ise o kadar uzak mesafe den sinyal alırsın bende 400 Mt mesela aldıgın sinyali ölçüp sadece o sinyalin frekansına girip hedefin tepesine binersin nokta atışı yanlız o sinyalden hedefe giderken gittiğin sinyalin üzerine denk gelen Demir kurşun gibi metallerin üzerinden geçtikten sonra seni geri dönderir döndüğün yerde tekrar ölçüm yapmalısın degilse hedefe ulaşamadan sana hedef burda der nerelisin bilmiyorum ama sahada sana gösterebilirim benim sistemi ha merak etme para felan istemem parayla işimiz yok sadece çok azimlisin Bana kendimi hatırlattın bir zamanlar bende senin gibi ugraşıyordum eğer Konya da isen alo de sana bildiklerimi gösteririm Belki bir faydası olur

kardeşim çubuğu eline alıp yürümeye başlarsan o seni en yakınındaki hedefe götürür o da genelde Demir olur burda sistemi çözmek için sinyalleri bilmek sinyal yönünü bilmek sinyali ölçüp ne olduğunu anlamak Demir sinyalimi bakır sinyalimi geliyor bunları sadece elindeki 5 tl lik yalın çubukla yapacaksın senin enerjin ne kadar güçlü ise o kadar uzak mesafe den sinyal alırsın bende 400 Mt mesela aldıgın sinyali ölçüp sadece o sinyalin frekansına girip hedefin tepesine binersin nokta atışı yanlız o sinyalden hedefe giderken gittiğin sinyalin üzerine denk gelen Demir kurşun gibi metallerin üzerinden geçtikten sonra seni geri dönderir döndüğün yerde tekrar ölçüm yapmalısın degilse hedefe ulaşamadan sana hedef burda der nerelisin bilmiyorum ama sahada sana gösterebilirim benim sistemi ha merak etme para felan istemem parayla işimiz yok sadece çok azimlisin Bana kendimi hatırlattın bir zamanlar bende senin gibi ugraşıyordum eğer Konya da isen alo de sana bildiklerimi gösteririm Belki bir faydası olur
Eywallah ustam o dediğin bende çok oluyor hedefe giderken geri döndüryor sinyalleri de nasıl tanıyabilirim abi sen gümüşe altına gidebiliyomusun yalın çubukla iyi yürekli ustam fırsat bulabilirsem gelmeye çalışacam Afyonkarahisarlıyım ben