Test Alaninda 150 gündür gömülü olan altınım var

Cubuklar sademi kullaniyorsun..
Sade kundaklarda alüminyum dan çelik yüzük takıyorum bazen bide kuru meyve dalından kullanıyorum o da demirden başka hiç bisiye gitmiyo plastikten yaptım ayrı onla da boşluğa tepki vermiyo mezara kemiğe tepki veriyo yani bunları hep denedim dedigim gibi Şaşmıyo

Definecikuzu

Bilgili Üye
Ah ustam nolcak bizim bu halimiz gömdüğüm çeyrek altın geldiğine deymez ??
iyi olacak iyi merak etme sen denemelere devam et ben takip ediyorum seni elindeki her ne olursa olsun sınırlarını öğren neye nasıl tepki verdiğini öğren yeni çubuklar yap içine envai çeşit malzeme koy cihazları test et elindekileri iyi tanırsan yarın bir gün araziye çıktığında neyin ne olduğunu az çok bilirsin

Kırmızı civayla bak bakam bide artık kuyumcuda soluklanırsın ellam ? ? ? ?
Bayılıyorum bu şehir efsanelerine ve savunucularına yanlış anlama sana bişey demedim aklıma geldi.

Aleminyum Cubukla METAL TESPİTİ uygun degil. Baska cins cubuk kullanmalisiniz. Gumus Cubugu tavsiye ederim.
Ustam gümüş çubuğu bulamadım bulunduğum ilçede ama metal tespit etmisligim var alüminyum la meyve dalı kullaniyom bazenleri her noktaladığı yerden demir çıkıyo ağaç dalı üzerine çalışsak nasıl olur

Definecikuzu

Bilgili Üye
Ustam gümüş çubuğu bulamadım bulunduğum ilçede ama metal tespit etmisligim var alüminyum la meyve dalı kullaniyom bazenleri her noktaladığı yerden demir çıkıyo ağaç dalı üzerine çalışsak nasıl olur
intenetten gümüş kaynak çubuğu alabilirsin almak istiyorsan tabiki

iyi olacak iyi merak etme sen denemelere devam et ben takip ediyorum seni elindeki her ne olursa olsun sınırlarını öğren neye nasıl tepki verdiğini öğren yeni çubuklar yap içine envai çeşit malzeme koy cihazları test et elindekileri iyi tanırsan yarın bir gün araziye çıktığında neyin ne olduğunu az çok bilirsin

Kırmızı civayla bak bakam bide artık kuyumcuda soluklanırsın ellam ? ? ? ?
Bayılıyorum bu şehir efsanelerine ve savunucularına yanlış anlama sana bişey demedim aklıma geldi.
Ustam akşam yatıyorum aklımda altın gümüş boşluk sabah kalkiyom altın gümüş boşluk 7/24 arazideyim sonumuz ne olacak çok merak ediyorum burdan Çubuk ustalarına sesleniyorum varmı bizim aradığımız gibi bı dünya çubuğu çektiğimiz yerde altını gümüşü bulabilecek miyiz abilerim kırk yıl uğraşıp kırk adımdan ipliği iğnenin deliginde geçiren adama döeyelim sonra?

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ah ustam nolcak bizim bu halimiz gömdüğüm çeyrek altın geldiğine deymez ??
Sade kundaklarda alüminyum dan çelik yüzük takıyorum bazen bide kuru meyve dalından kullanıyorum o da demirden başka hiç bisiye gitmiyo plastikten yaptım ayrı onla da boşluğa tepki vermiyo mezara kemiğe tepki veriyo yani bunları hep denedim dedigim gibi Şaşmıyo
Iste oyizden kardasim okadar bile yaklasamazsin altina bir terslik.var..normalm sartlarda yerini bilmesen alakasiz bir yere noktalama yapacaktin.hatta sunu dene baska bir altini saklat bilme nerde diye..1 saat sonra git saklayan orda olmasin.arama.yap bakalim nekadr yaklasacaksin.bu senin icin buyuk tecrube olur.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleminyumla metal tespiti yapiyorsan, zihinsel olarak cubuklari yonlendiriyorsun demektir.
Yada
Senin tespit usulunle tespit nasil yapilir ben bilmiyorum. Bilen arkadaslarimiz tecrube ve tahminlerini paylassinlar insallah.

Iste oyizden kardasim okadar bile yaklasamazsin altina bir terslik.var..normalm sartlarda yerini bilmesen alakasiz bir yere noktalama yapacaktin.hatta sunu dene baska bir altini saklat bilme nerde diye..1 saat sonra git saklayan orda olmasin.arama.yap bakalim nekadr yaklasacaksin.bu senin icin buyuk tecrube olur.
Onuda denedim usta kundaklara sargı teliyle pil kömürü sardım başkasının sakladığı altını buldum hatta köye gittik akrabaların evinde çektim çubuğu bilmeden adamın sandığındaki altını buldum bide yanında hacı dan gelme gümüş tas dahi vardı

Definecikuzu

Bilgili Üye
Ustam akşam yatıyorum aklımda altın gümüş boşluk sabah kalkiyom altın gümüş boşluk 7/24 arazideyim sonumuz ne olacak çok merak ediyorum burdan Çubuk ustalarına sesleniyorum varmı bizim aradığımız gibi bı dünya çubuğu çektiğimiz yerde altını gümüşü bulabilecek miyiz abilerim kırk yıl uğraşıp kırk adımdan ipliği iğnenin deliginde geçiren adama döeyelim sonra?
birazda felsefe yapalım o zaman: Hiçbir şey yoktur olsa da bilemeyiz bilsekte başkalarına aktaramayız
bu yazdığımdan ne çıkarman gerektiğine gelirsek kelin ilacı olsa önce kendi başına sürer.
Bizim aradığımız gibi altını gümüşü boşluğu mahseni sapmasız nokta atışı bulan çubuk olsa adam kendi bulur bize söyler mi hiç bizde bilinen çubukları deneyerek bilgi ve tecrübe sahibi oluyoruz en azından mineral mi kösnü yuvası mı metal mi boşluk mu olduğunu nispeten edindiğimiz bilgiler sayesinde anlamaya çalışıyoruz.