Teslis - Kutsal Üçleme

aslan81

Moderatör
Moderatör
?????? konu haVADA KALMASIN

5 senedir bekliyoruz 5 daha bekleriz , varmı kimseler konuyu alevleyecek

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

Konu eski ama ilave yapalım.Baba nedir oğul nedir kutsal ruh nedir önce bunu iyice bir öğrenin.Ondan sonra hayali olarak define işine bağlayın..Dinlemenizi tavsiye etmem ama kahve muhabbetleri define işinde bitmez.Dini terimleri fantezi ile define işine bağlayıp kendinize güldürmeyin.

Baba : Allahtır
Oğul : Allahtır
Kutsal Ruh : Allahtır

Nasıl bir düşünce ile define işinde para ruhta olmaz baba oğulda olur yazabiliyorsunuz gerçekten çok ilginç.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yanlız konuda silinen mesajlar var keşke onlarda silinmiyeydide herkes konuyu tam görseydi
Bir çok paylaşım lar silinmiş ...

Ben zamanında alevlendirdim birazda siz odun atinda biz isinalim ? A_L_S_O_N,dan sevgiler ?
Estağfurullah ustam biz çırak bile olamayız , yolumuz çok anca feyz alırım sizlerden , lakin şaşırmış durumdayım yolumu cizemedim bir türlü , surfer programından tut çubuk işleri , bazende tek tek , karışık şekilde gidiyor , araziye çıkamıyorum şehir merkezi her yer , arazi kalmadı memlekette , kesin olan şudur ki daha yolun başındayım , ve sizleri takipteyim , yazdığınız her harften bir tecrübe kazanıyorum, selamlar ,

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Estağfurullah ustam biz çırak bile olamayız , yolumuz çok anca feyz alırım sizlerden , lakin şaşırmış durumdayım yolumu cizemedim bir türlü , surfer programından tut çubuk işleri , bazende tek tek , karışık şekilde gidiyor , araziye çıkamıyorum şehir merkezi her yer , arazi kalmadı memlekette , kesin olan şudur ki daha yolun başındayım , ve sizleri takipteyim , yazdığınız her harften bir tecrübe kazanıyorum, selamlar ,
eyvallah ... sana tavsiyem bu işe fırsat buldukça zaman ayır bu is için işini gücünü bırakıp dağ taş vurup kendini yiprat,ma ...
tek kalem her zaman iyidir
sufer hayal onu geç çubuk ve tek tek iyidir hatta en iyisidir
cubukta kendini gelistirirsen çok iyi olur
sufer e kafa yoranlar bile bir yerden sonra The End olu veriyor kendiliğinden ?

matrax33

Aktif Üye
5 yılda definecilik baya bi bilinçlenmiş. Artık bu tip yöntemler pek rağbet görmüyor.

eyvallah ... sana tavsiyem bu işe fırsat buldukça zaman ayır bu is için işini gücünü bırakıp dağ taş vurup kendini yiprat,ma ...
tek kalem her zaman iyidir
sufer hayal onu geç çubuk ve tek tek iyidir hatta en iyisidir
cubukta kendini gelistirirsen çok iyi olur
sufer e kafa yoranlar bile bir yerden sonra The End olu veriyor kendiliğinden ?
Eksik olma ustam , kulağıma küpe olsun , ihtimal üzerine de çalışma yapmaktan kaçıyorum zaten , şu ortalık duzelse hemen çıkacağım araziye , kilise alanı ve kuyular mevcut , suphelendigimiz yerler var çubuk ile sabitleyecegiz ,,, geri kalan sadece izin almak , aynı zamanda burada stajimi tamamlamaya çalışıyorum teorik olarak ,,,,

Turko

Uzman
Ben zamanında alevlendirdim birazda siz odun atinda biz isinalim ? A_L_S_O_N,dan sevgiler ?
Türk Türk dediğiniz sen osun seni tanıyorum dediğiniz elaman bu konudaki elaman mı ? Eğer o ise amatör birini bana yakıştırdığınız için kınıyorum sizi EL TURKO bir dünya markasıdır benzerliği olan isimler ile beni bağdaştırmak büyük kayıp taklitler sadece reklam olabilir benim yanımda tarzı secred mod beni andırıyor ama bildiğin patlak elaman camı açıp ceyran yaptırmış bol bol.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
5 yılda definecilik baya bi bilinçlenmiş. Artık bu tip yöntemler pek rağbet görmüyor.
bir teori yapalım 5 te benden 10 yıl öncesine gidelim
10 yıl önce işaret dilini bilen yani isaretcilerden başka kimse yoruma girmezdi
veya arazide rağbet gorenlerdi cihaz bulunmaz velinimet
isaret lerden anlayanlar karşılıksız cikar siz yardımcı olurlar di...

günümüzde ...
çubukçu uckagitci
cihazci dolandırıcı
isaretci oda şeytana uydu palavraci oldu
hocalar eksik olmasın
birde son versiyonları var Cinci hocalar remixli diyorum ben
birde türeyen zincir halkası haline gelen sufercilerimiz var
dolandiricilikta çığır açan
evet ne diyorduk 5 yılda dedinecilik cooookkk bilinclendi?????