Tavuk civciv

wedwed

Yeni Üye
dedektör olmadan zor diyeyim çünkü verdiğimiz yada verecegimiz yöndeki adım hesabını yaparken birkaç santim kaymanız ileride hedefi ıskalamanız anlamına gelir buda işlem yaptığınızda boş çıkmasına sebep olur ve bırakır gidersiniz halbuki 1 metre sağında yada solundadır en başda yaptığın birkaç santimlik hata yüzünden başına bunlar gelir dedektör olmadan anlayamazsın anlatmak istediğimiz bu aslında birde resimleri gönder bakalım tavuk civciv nasılmış gerçekmi sahtemi bakalım.. o haç işaretli kayayıda bir atarsan haçın boyutuna bakalım ne oldugunu söyleriz.
Teşekkürler ustam ilk defa biri meramımı sorumu anladı . En yakın zamanda gittiğimde ikisini de çekecem

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim bu tavuk ve civcivler şayet Define için yapılsaydı bütün belgelerde olmazlarıydı Düşünsenize Her bölgede ayrı ayrı İnsanlar aynı işareti mi yapmışlardır sizce oğrusu ben buna pek katılmıyorum ha Tabii ki böyle hazır işaretleri bulup da etrafında bir şey saklanmış olabilirim o ayrı konu lakin ben buna pek inanmıyorum Bu daha önce de değindiğimiz bir konudur tavuk ve civcivler Hristiyanlıkta bir simgedir Hz İsa'nın yeruşa lılara sitemde bulunduğu pasaĵın. kayalara işlenişidir. Yani dini bir simgeler.Lakin bu simge yapıldıktan sonra nasıl ise hazır işaret deyip onu kullanarak etrafına bir şeyler saklanmış ola bilir .bakin bu aşağıdaki obje bir kilisede. Dedigim gibi bunun aslı dini bir semböl olmasıdır
1710436454025.png