taşınan konular

karakus1

Aktif Üye
saygıdeğer site yönetiminden bilgi amaçlı öğrenmek istediğim bir şey var. siteye bir süredir üyeyim ve yazılanları ilgiyle takip ediyorum. mesela fotoğraflı define işaretleri bölümünü ki toplam da bin sayfanın üzerinde hepsini tek tek inceledim. çok güzel bilgiler olduğunu düşünüyorum. ama dikkatimi çeken bir şey oldu bazı sayfalar taşınmış bunların bir kısmını görebiliyorken bir kısmına bu sayfaya girmeye izniniz yok diyor bir uyarı yazısı çıkıyor. örneğin bu link: https://definesohbeti.com/showthread.php?t=44238 ismi mezar kapısı örnekleri. konuyu çok merak ettim açıkçası. bazı sayfalara ulaşılamamasına açıklık getirebilir misiniz. sonuçta aleni bilgi amaçlı konular. şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Konu,kendi essas konusunun dışına döndüğünden dolayı taşındı, yani pek bir şey kaçırmadın.

sandalci14

Operatör
Kardesim gecmis konulara bende cok girerim.tasinan kpnuyu tasindigi yerden bulabilirsin.ornegin fotografli define isaretlerine sikke yuklemistir."sikkeler" bolumune tasinmistir.konu basligindan girebilirsin.