sitemizin çözülmüş işaretler ansiklopedisi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha bende bu istekte daha önce bulunmuştum kimse çıkmamıştı paylaşanlar için teşekkür ederim.
Biz tesekkur ederiz kardesim. Aslinda butur paylasim yapilip bas agirisi cekilmesinden yana cekinceleri oldugu icin paylasim yapilmiyor olabilir. Bazi konularda sitede sizinde takibiniz uzere paylasilan isaretlerde cozulmus isaretler paylasiliyor, isareti var malzemesi alinmis, paylasan kardes belki farkindadir veya degil, guzel gorseller oluyor sagolsunlar. Butur paylasimlarda bulunan kardeslerimizin kanaat getirdiginiz yani gercekten bu isaretin malzemesi buradan alinmis dedigimiz paylasimlari, paylasan kardesimizinde iznini alarak bu konuya ekleyebiliriz. Konunun dahada canlanacagini ve takip eden kardeslerinde bilgi yonunden dahada saglikli olacagini dusunuyorum. Ha bu degildirki her isaretin sistemi cozumu aynidir sadece bir fikir olusturur, fakat ayninsistemle yapilanlarda var. Selametle saglicakla kalin ustam

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İçeriden resim varmı çok merak ettim
Icerinin resimlerini birkactane cektim fakat sildim. Ve acilan alani kapatmak zorunda kaldik. Duvarlar yogun miktarda kuvarsa burunmus ve kutle kutle kopup yanlardan uzerimize gelme riski cogaldigindan durdurdur. Once can guvenligi gerisi teferruat. Selametle

sprtcs

Member
paylaşımlar çok güzel devamı gelirse daha güzel olur tabiki ustalara canı gönülden teşekkür ediyorum çok fikir verici paylaşımlar

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eyvallah dadaş25 dostum zamanla bütün arkadaşların tercube ederek paylaşacağına inanıyorum

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Munzur

Member
Bu tarz sonuç odaklı konular tamamen sitenin kalitesini ve motivasyon olarak kesinlikle bir umut verici konulardır...Buna benzer konuların her zaman gündemde olması bizleri mutlu edecektir..(Saygı ve Sevgilerimle)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emegine saglik ustam guzel paylasim olmus. Bu konuyu acmistin sanirim ve hatirladigim kadariyla buna yorum yazmistim . Selametle kal
Aynen ustam yer yakın sanmıştım ama bana baya uzakmış ilgilenmekten vazgeçmiştim. Boş boş durmasından sa örnek teşkil etsin istedim :23: