Sağlam yerler

Çağlayan42

Engellendi
Selamun aleykum. Allahim oruclarinizi kabul eylesin insallah. Ustalarim benim bir merak ettiğim bir konu var. En saglam yerler diyebileceğimiz kesin burdan cikan diyebilcegimiz isaretler simgeler figurlar hangisidir.

timur964

konularim
kedi ulaşamadığı ciyere mındar dermişya işte o işaretler

Çağlayan42

Engellendi
Bende ya nasip diyip dağ taş geziyorum belki denk gelir diye insallah.

Pho34

Member
@Çağlayan42 Doğada gözüne çarpan, doğaya aykırı ne var ise etüd et. Bulduğun işareti temizledikten sonra ıslatıp 2-3 metre geriden geniş açılı fotoğraflarını çek. Sonrasın da telefonun dan yada varsa bilgisayarına atıp detaylıca incelemeye çalış. Sonra arzu edersen çektiğin fotoğrafları bu platform da paylaş değerli üstatlar yorumlasın. :23:

Çağlayan42

Engellendi
@Çağlayan42 Doğada gözüne çarpan, doğaya aykırı ne var ise etüd et. Bulduğun işareti temizledikten sonra ıslatıp 2-3 metre geriden geniş açılı fotoğraflarını çek. Sonrasın da telefonun dan yada varsa bilgisayarına atıp detaylıca incelemeye çalış. Sonra arzu edersen çektiğin fotoğrafları bu platform da paylaş değerli üstatlar yorumlasın. :23:
İnşallah hem kendim hislerimi kullanarak ve inceleyerek ve burdan paysarak gerekli bilgileri almak istiyorum. Allahin izniyle ustam ☺

Pho34

Member
@Çağlayan42 Tabiri caizse kimse bu işi anasının karnında öğrenmedi. Araştırarak, fikir alışverişi yaparak zamanla bir şeylerin oluşabileceğini düşünüyorum.. Bu süreçte giriş, gelişme, sonuç odaklı çalışma yapılırsa daha net sonuçlar ortaya çıkabilir. Şimdiden işiniz gücünüz rast gelsin umarım muvafık olursunuz.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleykum. Allahim oruclarinizi kabul eylesin insallah. Ustalarim benim bir merak ettiğim bir konu var. En saglam yerler diyebileceğimiz kesin burdan cikan diyebilcegimiz isaretler simgeler figurlar hangisidir.

hayvan figürleri tavuk domuz balık yılan

jeolog

Co Admin
Co Admin
Dolu küpe açıkta denk gelirsen %90 garantisi var :)

CANADALI

Aktif Üye
En sağlam mal çıkması muhtemel yerler sit alanlarıdır kardeşim.
Devlet baba bunu bildiği için sit alanı yapar kazı yasaktır ve kazı izni verilmez.
Nemi çıkar ben diyim nekropol demek mezar alanı lahit çıkar örenyerlerinde artık ne çıkarsa bahtına yani devlet önceden bildiği heryeri sit alanı ilan eder.
Keza höyük Tümülüsleri ne sen sor ne biz yazalım yani.kolay gelsin.

Çağlayan42

Engellendi
En sağlam mal çıkması muhtemel yerler sit alanlarıdır kardeşim.
Devlet baba bunu bildiği için sit alanı yapar kazı yasaktır ve kazı izni verilmez.
Nemi çıkar ben diyim nekropol demek mezar alanı lahit çıkar örenyerlerinde artık ne çıkarsa bahtına yani devlet önceden bildiği heryeri sit alanı ilan eder.
Keza höyük Tümülüsleri ne sen sor ne biz yazalım yani.kolay gelsin.
Teşekkür ederim ustam vaktini ayirip goruslerini yazdigin icin. Allah razi olsun ve bütün ustalarimdanda Allahim razi olsun