Resimli işaretler

Plutos

Member
Mal oralarda biyerde dikkatli ol kaplumbağa suyuda simgeler çünki su kaplumbağaların doğal yaşam alanıdır...
Malın oldugu yerde su tuzağı olma ihtimali çok yüksek
Suyu temsil eden kaplumbağalalarda kuyruk olurmuş ama bunda kuyruk yok kara kamplumbağasini temsil ediyor olabilir hocam ama sizin dediğiniz gibi sudada olabilir çünkü yakınında suda var

The Thing

C*
Süper Moderatör
Merhabalar,

IRiB7y.md.jpg

Balkır

Member
Kaplumbağa figürü aşağıdaki internet sitesinde de var. Muhtemelen arkadaş dalga geçme niyetinde. Konunun kapatılması en münasip olanıdır diye düşünüyorum.

Metehan0770

Aktif Üye
Bu resimlerin bir tanesi bile, konu sahibine aitse, ben de bu işten gram bir şey anlamıyorum.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Evet değerli @Plutos söz tekrar sizlerde, eminiz ki açıklayacağınız bir şeyler vardır bunlarla ilgili.

Ankarali0006

Yeni Üye
Kaplumbağa figürü aşağıdaki internet sitesinde de var. Muhtemelen arkadaş dalga geçme niyetinde. Konunun kapatılması en münasip olanıdır diye düşünüyorum.
Hahahhaa aynen de niye böyle dalga dümen yapma niyetine geçmiş onu çözemedim saf mi bu

Plutos

Member
Hahahhaa aynen de niye böyle dalga dümen yapma niyetine geçmiş onu çözemedim saf mi bu
Değerli dostlar işaretlerin hiçbiri gerçek dışı değil kamplumbağa işareti kessinlikle yalan dolan değil isteyen olursa konum dahi verebilirim hiç sorun değil ben burda kimsenin değerli vaktini almak için sağdan soldan alıntı resimlerle kimseyi oyalamiyorum arzu ederseniz ki hepimiz bu işi ciddi anlamda sevdiğimiz değer verdiğimiz ve geçmişini merak ettiğimiz için uğraşıyoruz

Plutos

Member
Evet değerli @Plutos söz tekrar sizlerde, eminiz ki açıklayacağınız bir şeyler vardır bunlarla ilgili.
Değerli dostlar işaretlerin hiçbiri gerçek dışı değil kamplumbağa işareti kessinlikle yalan dolan değil isteyen olursa konum dahi verebilirim hiç sorun değil ben burda kimsenin değerli vaktini almak için sağdan soldan alıntı resimlerle kimseyi oyalamiyorum arzu ederseniz ki hepimiz bu işi ciddi anlamda sevdiğimiz değer verdiğimiz ve geçmişini merak ettiğimiz için uğraşıyoruz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
1. Foto mezar var ayrıca yönlendiriyor şaşırma var. Kuyruk yönünde para saklamış.
2. Foto sona geldin mesajı veriyor
3. Şifreli mezar ve ziynet eşyaları
4. Foto kiliseye giden güzergahta patika yolunda olması gerekiyor. Hem tabela hem de çevrede bir rütbeli din mensubu mezarı var.

Son olarak bu fotoğraflar internet te sıkça var.
Biz bildiklerimizin zekatı için buradayız. Bilgi aktarmaktan çekinmeyiz. Bizzat şahsınızın noktası varsa paylaşın bilgilendiririz inşallah.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Farklı dönemlere ait farklı gömüler. Her bir işaret için bir konu açıp, başka fotoğraflar da eklerseniz hepsinin yerini söyleyeceğim size.