POWER PULSE!!

yagiz

Aktif Üye
Burası bir tepenin sırtından koridora giriş, koridordan odalara geçiliyor, aynı koridorun altından çift giriş var. Çok katlı bir yer, sizin orası birlikte çekim yaptığımız yer. Tahmini derinlik 8/9 metre civarı çekim yaptığım yerden aşşadaki tünellere. Daha sonra siz bana tünelin ağzini gösterdiniz zaten. @Zemin bozuk kardeşim bir müsait vakitte ben ordaki odaları çekeyim sende video al yanımda Hem odaları hem alanı hemde onun üzerinde yaptığım çekim ve aldığım görüntüyü tamamen çek. Bu konunun altında paylaşalım inşaallah. Ama bu sefer gündüz gidelim :)
senden ricam sen senin cihazın kendi görüntüsünü de çekip atma şansın var mıdır abi youtube araştırmak istedim net bir sonuç alamadım

ELEKTRONİK USTA

Moderatör
Moderatör
Selamlar arkadaşlar, cihaz ile beraber Android uyumlu ve windows uyumlu iki program veriyoruz. Çekim yaparken çekim aralıkları kullanıcıya bağlıdır. Otalama 50 cm ara ile çekim yapılması olumludur.

Web sitemizden programları indirip inceleyebilirsiniz. internette RGB Elektronik diye aratırsanız sitemize ulaşırsınız.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Eyvallah kardeşim Allah razı olsun. Bizim yalanla dolanla, filmle fırıldak la işimiz olmaz. Zaten bunu eskiler bilir, yenilerin tereddütlerine de hak veriyorum... Hayatta en kötü ahlak umut tacirliğidir. Allah böylelerinin şerrinden cümlemizi muhafaza eylesin... Şuanda da araziden dönüyorum, hamdolsun cihaz ön tespitimi teyit etti. Rabbim lutfederse gerekeni de yapicam..
Aynen abi 🤣🤣 gece zor oluyor biiznillah hem açık odalar hemde açılacak olanlar Allah Celle cellahu nasib ederse video yapacaz biiznillah

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
bu cihazı aldığınızda bu programı da mı kendileri veriyor analiz için pc ye mi aktarım yapıyorsunuz telefon ile de uyumlu mu görüntü aktarımı için bu konuda da bilgi verebilir misiniz ustam
Sorunuzu tek tek cevapliyayim. Cihazı aldığınızda Windows veri tabanli bir tablet ile firmada oluyorsunuz, firma sahibi programı yükleyip ayarlarını yapıyor. Cihazla denemeler yapıyor ve küçük bir eğitim alıyorsunuz.
2/-) Ayrıca Android telefonlar için de ayrıca bir program yükleyip size nasıl kullanicağnizi öğretiyor. Dilerseniz Bilgisayarla bağlantı kurup, dilerseniz de telefonla bağlantı kurup arama tarama yapıyorsunuz.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
şüphelendiğiniz alanı belirlerken diyelim bu cihaz ile üzerinde yürüyorsun geri sağına veya soluna geçerken yüzeyin belirli metraj bırakılıyor mu yoksa dip dibe yürüyerek mi ölçüm yapıyor ustam en sağlıklısı video neyse youtube var mı bakayım abi
Örnek veriyorum. Her 50 cm.de bir çekim yapıyorsunuz 10 atım da bitiriyorsunuz. Yana kayiyorsunuz 50 cm. Ve yine aynını tekrar ediyorsunuz. 10 ileri 5 yana toplam 5 metreye 2.5 metre gibi bir alanı çekiyorsunuz. Bunu artiradabilirsiniz. Bunlar sonraki işler eğitim kısmı, teferruatlar kolay kullanım yöntemleri kullanıcı arkadaşlar ve Murat abi tarafından tavsiye ediliyor.

Karanlik23

Yeni Üye
Selamlar arkadaşlar, cihaz ile beraber Android uyumlu ve windows uyumlu iki program veriyoruz. Çekim yaparken çekim aralıkları kullanıcıya bağlıdır. Otalama 50 cm ara ile çekim yapılması olumludur.

Web sitemizden programları indirip inceleyebilirsiniz. internette RGB Elektronik diye aratırsanız sitemize ulaşırsınız.
Websitenize bakıyorum fiyat ile ilgili bir bilgi yok. Bu konuda bilgilendirme yapabilirmisiniz Murat bey

Karanlik23

Yeni Üye

Ozelden fiyat bilgisi ve daha once özelden yazdığım soruları yanıtlarsaniz sevinirim. Hayır geceler