Özel Mesajla Gelen "Yerini Biz Açalım" vb. Teklifler - Yapılması gerekenler:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bencede önemlidir.. Çünkü iki çeşit davet oluyor. 1.gerçekten kıymetli bakirr yer keşfetmiş ama alet edevat tecrübesi olmayıp yardım isteyenler. 2_.süslü. Albenili tamda işaret olan. resim yükleyip konu açıp saf ayaana yatan güvercinlerin. Mekan benden gerisi senden tarzı. Davetler. Her ikisininde ayırt edilebileceği bir yerdeyiz elhamdülillah...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yeni üyelerin istifadesi açısından konu güncele taşındı.

GERMO

Engellendi
Gel abe gel, tanzim satış yeri geeeeel, bi cihaza 2 mezar, 2 cihaza birde tümülüs, kampanya ya gel, ustam ilk günlerde cihaz için kostururken ilgi odağı olduğum günlerdi, @Mal bulanındır ustam ilk günlerde bi tane çok kıvırgan bol keriz bir üye bu şekilde geldi, nasıl tersledim şimdi bahan cilve yapi naz yapi, küsmüüüş, kimdir diye sormayın, kendisinede dedim gülüm takipteyim, ama iyi takla atıyor, takip ettikçe keyif alıyorum. Aslında o kadar değişik insanlar var, hani bazen üffffff diye üfleyesim geliyor, çünkü o kadar bir kapasitesi var, ama fakrikasyon hatalida olsa, Rabbimin kulu diye utanıyorum.
Bencede önemlidir.. Çünkü iki çeşit davet oluyor. 1.gerçekten kıymetli bakirr yer keşfetmiş ama alet edevat tecrübesi olmayıp yardım isteyenler. 2_.süslü. Albenili tamda işaret olan. resim yükleyip konu açıp saf ayaana yatan güvercinlerin. Mekan benden gerisi senden tarzı. Davetler. Her ikisininde ayırt edilebileceği bir yerdeyiz elhamdülillah...

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Gel abe gel, tanzim satış yeri geeeeel, bi cihaza 2 mezar, 2 cihaza birde tümülüs, kampanya ya gel, ustam ilk günlerde cihaz için kostururken ilgi odağı olduğum günlerdi, @Mal bulanındır ustam ilk günlerde bi tane çok kıvırgan bol keriz bir üye bu şekilde geldi, nasıl tersledim şimdi bahan cilve yapi naz yapi, küsmüüüş, kimdir diye sormayın, kendisinede dedim gülüm takipteyim, ama iyi takla atıyor, takip ettikçe keyif alıyorum. Aslında o kadar değişik insanlar var, hani bazen üffffff diye üfleyesim geliyor, çünkü o kadar bir kapasitesi var, ama fakrikasyon hatalida olsa, Rabbimin kulu diye utanıyorum.
eee sende ortak ariiim 20 milyonum hazir deseydin 40 katir yuku altinin olurdu msj kutun fullenirdi germo dayi

Toprac

Yeni Üye
Merhabalar ben yeniyim terjubeli arkadaşlardan bil almak için bir sorum olacak babamın tarlasında tümülüs varmış ve dedem bu tümülüsü dagıtmış tarlaya boyu 9. 10 aşkınmış ve Alan tarama 500 metre belki daha fazla mesafeden tarlaya gidiyor ve tümülüsü n oldu yerde tepki veriyor emin olmak için başka ne yapmalı

harunasln

Aktif Üye
Merhabalar ben yeniyim terjubeli arkadaşlardan bil almak için bir sorum olacak babamın tarlasında tümülüs varmış ve dedem bu tümülüsü dagıtmış tarlaya boyu 9. 10 aşkınmış ve Alan tarama 500 metre belki daha fazla mesafeden tarlaya gidiyor ve tümülüsü n oldu yerde tepki veriyor emin olmak için başka ne yapmalı
tepki verdiği yeri biraz eşeleyin toprak katmanları bir fikir verir.

Toprac

Yeni Üye
Dedemgilin dagıtırken tümülüsü çıkan taş ve moloz 10 dönüm tarlanın etrafına duvar örmüş ve eşe eşeleyince hala taş ve moloz çıkıyor 130 cm felan inince beya say yani kil çıkoyo ve sertleşiyo inmek imkansız kazma işlemiyo

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Dedemgilin dagıtırken tümülüsü çıkan taş ve moloz 10 dönüm tarlanın etrafına duvar örmüş ve eşe eşeleyince hala taş ve moloz çıkıyor 130 cm felan inince beya say yani kil çıkoyo ve sertleşiyo inmek imkansız kazma işlemiyo
georadar ile ustunden 2 tur gezdinmiydi.kabak gibi cikar alttaki dromos ve mezardasi..yoklugun gozu korolsun.kii o cihazdan yok.bi resto sirketi yada haritaci bul kuzu kes yidir icir zahmetini ode..7 sulalene yeter cikarcaklarin

Hazin

Member
Selamün Aleyküm,

Arkadaşlar Merhaba,
Biraz önce bir kardeşimizin açtığı konuya bakıyordum. Resimlerini yüklemiş, tespit ettiği yerleri işaretlemiş ve
LÜTFEN KİMSE ÖZELDEN BANA YAZIP, YERİNİZİ BERABER AÇALIM DEMESİN diye bir not düşmüş. Yeni bir üye idi. Kim, ne zaman, nasıl,
bir özel mesaj göndermiş diye düşünürken, bir moderatör arkadaşımız şu açıklamayı yazmış:
@hakan222
dostum hoş geldin :)

arkadaşlar, hakan
sitemizin eski bir üyesi
nik'ini yeniledi geldi
açılış paylaşımındaki özel mesaj ikazların sebebi
eski yaşadıklarıdır
hoş görün

dostum, iyi formlar diliyorum :)

Mesele böylece açıklığa kavuşmuş oldu.

SİZLERDEN RİCAMIZ ŞUDUR:
Özelden size bu veya başka şekilde mesaj gelirse lütfen Moderatör ve Süper Moderatör veya Co Admin @mayhem ustamıza bu mesajı kopyalayıp özel mesaj atın. Hatta genele de yazabilirsiniz. Tercih sizindir.
BU TİP MESAJ GÖNDEREN KİM VARSA, HEPSİNİ BU SİTEDEN TEMİZLEMEMİZ GEREKİYOR.
özellikle yeni üyelerimizi bu çakallardan korumamız lazım ki, mağdur olmasınlar.

Saygılarımla, herkese tebliğ ediyorum.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ustam.