öküz başı

oymak beyi

Bilgili Üye
bugün gittiğim bi alan. götüren arkadaş sağı solu yollamış ama bi netice alamamış, deephunter la gittim, tepedesinden gövdesine, baktığı yönden bakmadığı yöne, ön tarafına arka tarafına ve yüz metre çevresine elimim ulaştığı her yere deephunter la baktım ama tık demedi, en ufak sinyal yok, iki günüm var. eğer bilen anlayan biri bi bilgi verirse iki gün içinde gideceğim ama bi yorum gelmezse öyle kalacak çünkü yapabileceğim bisey kalmadı.

oymak beyi

Bilgili Üye
kapalı olan yüz tarafında yukarıda, sunak çukuru ve önünde iki çizgi

oymak beyi

Bilgili Üye
yüzünün dönük olduğu taraf. sunak olan kayaya bakıyor

oymak beyi

Bilgili Üye
etrafta ki bazı kayalar, doğal mı yapmamı bilemedim. yıkmak zarar vermek de istemedim, anlayan Ustalarımiz lütfen yardımcı olabilirler mi

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Daha güzel bi sunum hazırlarsanız yardımcı olabiliriz. Cihazınız 7 metreyi göstrirmi?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
deephunter büyük başlık var ustam, büyük hedeflerde 12 metreyi görür diyorlar daha test etmedim ama bu sitede ve satış acenteleri söylüyor.
Bu cihazı arazide derin arama başlığı ile arkadaşla kullanma fırsatım oldu. Dediğiniz derinliklere ulaşması mümkün değil ustam. Eşyanın büyüklüğüne göre maksimum gorucegi derinlik 3- 3.5 MT.dir

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Resimde öküz başı varmi yokmu hiç belli değil, benzerlik var gibi, boynuz gibi gözüken kaya bitişikmi yoksa arkadaki kayadamı açıklık getirelimki konu ilerleyebilsin, onu çözelim önce.

oymak beyi

Bilgili Üye
Bu cihazı arazide derin arama başlığı ile arkadaşla kullanma fırsatım oldu. Dediğiniz derinliklere ulaşması mümkün değil ustam. Eşyanın büyüklüğüne göre maksimum gorucegi derinlik 3- 3.5 MT.dir
usta o kadar araştırdım burada da bakındım eger bu dediğinizi o zaman okusaydım almazdim cihazı, o büyük başlığın büyük çapı geniş metalleri 12 metreden gördüğünü okudum hep, aaah ah

oymak beyi

Bilgili Üye
ustam boynuz ve kafa birleşik, arkadaki kafaya falan ait değil, bütün olarak bulunuyor