Oda Boyutu Sorum Olacak

garaman

Yeni Üye
Sizce bu tam kare yer ne olabilir tecrübelerinizi paylaşır mısınız

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Öncelikle herkese hayırlı geceler dilerim bu forumda yeniyim inşallah güzel zamanlarımız olur.
Sorum şu tüm üstadlarıma
13m * 13m oda boyutu olur mu yer altında tecrübeli kişiler yardım edebilir mi?
Hoş geldiniz.
13*13 mt. oda olur mu, olabilir tabi ki neden olmasın.
Tavanı koni ya da üçgen tarzında olursa doğal da olur mağara gibi düşün.
Ya da arkadaşın dediği gibi "geçişli iki üç odalı, mezarlar harabe kilise mahsenleri, bindirme taşla örülü yada kaya oymalı".
Her halükarda boşluktan emin olup çalışmaya öyle başlamak lazım, çubuğa tek başına güvenmeyin.

garaman

Yeni Üye
Ustalar ben program ile tarama muhabbetini çok araştırdım pek inanmam sizin sitede de baktım ve inanmamam gerektiğini anladım lakin çok samimi bir dostum konumdan bakıyim dedi bizde göz çıkarmaz dedik az önce bir fotoğraf geldi elime sizle paylaşmak istedim bizim konumumuzda bu görüntü çıkmış onun deyimiyle taradığında çıkmış. bilgili olan biri varsa yardımcı olabilir mi acaba
Ekli dosyayı görüntüle 277266

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Ustalar ben program ile tarama muhabbetini çok araştırdım pek inanmam sizin sitede de baktım ve inanmamam gerektiğini anladım lakin çok samimi bir dostum konumdan bakıyim dedi bizde göz çıkarmaz dedik az önce bir fotoğraf geldi elime sizle paylaşmak istedim bizim konumumuzda bu görüntü çıkmış onun deyimiyle taradığında çıkmış. bilgili olan biri varsa yardımcı olabilir mi acaba
Olmaz deyip doğruyu söyleyerek hevesini mi kıralım yoksa 2 oda birinde 7 kulplu kazan var diyerek heveslendirelim mi?
Inanmamaniz gerektiğini okuduğunuz halde bu ısrar niye?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Aslı astarı yoktur bu tip programların, tavsiyem uzak durun.

garaman

Yeni Üye
Olmaz deyip doğruyu söyleyerek hevesini mi kıralım yoksa 2 oda birinde 7 kulplu kazan var diyerek heveslendirelim mi?
Inanmamaniz gerektiğini okuduğunuz halde bu ısrar niye?
Sadece paylaşmak istedim ve ayrıca üslubunuz yanlış. Oruç kafanıza vurmuş diyeceğim sahura kalkmak üzeresiniz yinede teşekkürler :)