Minelab E trac Rutus Aalter 71 Hangisi Daha Başarılı Tek tekte .

ozan 3838

Yeni Üye
Minelab e trac ve rutus alter 71 kullanan arkadaşlar varmı hangisi tek tekte daha başarılı lütfen dedektör satıcıları tavsıye etmesın kullanan arkadaşlar tafsıyede bulunsun

Hostia

Moderatör
Moderatör
her ikiside tek tekte başarılıdır, şöyle bişey var ikisi kıyaslanmaz. e trac alter 71den baya üstündür, kıyaslayacaksan minelab equinox 600 ile ealter 71 kıyasla. bunlar orta sınıf dedektör olarak geçer. ortadanda iyidir. garret at pro minelab equinox 800 vs. bunlar birbirine yakındır.

e trac xp deus ile kıyaslanır, bunlar profesyonellerin kullandıkları makinelerdir. fiyatlara bakarsan anlarsın, aralarında 2-3 bin TL oynar.

Son düzenleme:

alipasha

Member
her ikiside tek tekte başarılıdır, şöyle bişey var ikisi kıyaslanmaz. e trac alter 71den baya üstündür, kıyaslayacaksan minelab equinox 600 ile ealter 71 kıyasla. bunlar orta sınıf dedektör olarak geçer. ortadanda iyidir. garret at pro minelab equinox 800 vs. bunlar birbirine yakındır.

e trac xp deus ile kıyaslanır, bunlar profesyonellerin kullandıkları makinelerdir. fiyatlara bakarsan anlarsın, aralarında 2-3 bin TL oynar.
O zaman şunu soralım Xp deus mu iyi e trac mi? Veya bu vlflerin en iyisi hangisi ?

Hostia

Moderatör
Moderatör
O zaman şunu soralım Xp deus mu iyi e trac mi? Veya bu vlflerin en iyisi hangisi ?
güzel karşılaştırma, xp deus xp35 başlıklarıyla şu an en iyisi. e tac biraz arka kalır. aslında daha yakın kesin kıyas Minelab CTX 3030 ile yapılmalıdır. bana göre yine aynı, xp deus xp35 başlıklarıyla vlf alanında şu an en iyisi. tabiki bana göre başkaları tersini söyleyebilir.

CTX 3030 3 metre suya dalabilir ama xp deus dalamaz bak seçim için ilginç bi fark.

xp 5 yıl garantilidir, CTX 3030 2 yıl, buda fark.

derinlik olarak xp baya fark atar. dere yataklarında toplu iğne kadar saf doğal altın arayacaksan CTX 3030 fark atar.

böyle böyle meseleler.

Son düzenleme:

alipasha

Member
güzel karşılaştırma, xp deus xp35 başlıklarıyla şu an en iyisi. e tac biraz arka kalır. aslında daha yakın kesin kıyas Minelab CTX 3030 ile yapılmalıdır. bana göre yine aynı, xp deus xp35 başlıklarıyla vlf alanında şu an en iyisi. tabiki bana göre başkaları tersini söyleyebilir.

CTX 3030 3 metre suya dalabilir ama xp deus dalamaz bak seçim için ilginç bi fark.

xp 5 yıl garantilidir, CTX 3030 2 yıl, buda fark.

derinlik olarak xp baya fark atar. dere yataklarında tolu iğne kadar saf doğal altın arayacaksan CTX 3030 fark atar.

böyle böyle meseleler.
4 gr ve üstü paraları derinden alsın yeter . Küçükleri bulmasa da olur ?

ozan 3838

Yeni Üye

Rutus alter 72 versıyon 2 ıle e trac karsılastırma yaptım ıkısınıde aldım e trac rutus alter 71 versıyon 2 nın aldıgı derınlıklere ınemedı ve rutus daha hızlı tepkıması var e trac bırazdaha yavas kalıyor rutus un ayarlarını ıyı bılen bırı kullandıgı zaman harıkalar yaratıyor mırallı tugla altı denemelerde 5 krş la denedık 17 cm mınerallı tugla altından rutus rahatlıkla alırken e trac xp deus rutusun algılaması kadar net cevaplar vermedı yavaş kullanımda xp deus ve e trac ta algı var fakat normal sallama hızında algılama kesınlıkle gormedık toprak altı mınerallı arazıde dahı rutusla bulunan yerde e trac ve xp deus 28 lık x35 baslıklı rurus alter 71 ın gordugunu gormedı ((şimdi bazı arkadaslar e trac ve xp deus un ayarlarını ıyı yapamamıssındır dıyecekler turkıye ve dunya genelınde en ıyı e trac ve xp deus kullanıcılarının vermıs oldugu ayarlar kullanıldı ve arazıde farklı ayarlar kullanılarak denemeler yaptık haftalarca denedık ve sonuc 1. rutus alter 71 versıyon 2..(2 mınelab e trac 11 dd baslık (3. xp deus 28 x35 baslıklı (4 .macro sımplex de bu testlere tabı oldu dıger makınalar kadar performans sergıledı 5.(blisstool v5 genel anlamda hepsınden derın fakat tek ses olması cıhazın eksısı oldu kaya altı sıkkelerde blisstool v5 i gecen olmadı en ıstıkrarlı çalısan ıse rutus alter 71 v2 mınelab e trac