Merhaba

Kollum

Yeni Üye
Hoşbuldum :)
Defineci değilim işin aslı. Bu sene köyde uzunca bir tatil yaparken komşuların "şurada bir papaz mezarı var içinde altın var" söylentilerine kulak misafiri oldum. Kuşkucu ve bilimsel bakış açısına daha yakın bir insan olarak elbette inanmadım söylenenlere her ne kadar beni inandırmaya çalışsalar da. Yani tek kanıtları cinleri olan birinin gelip bir yerden şu kadar metre uzakta gömü var demesinden başka bir kanıt yok elinde komşumuzun. Fakat bana bir tepede uzaktan görünen bir işaret gösterdi ve ben de çocukluğumdan beri gizemli şeyleri araştırmaktan keyif aldığımdan tepeye gidip işarete yakından bakmaya karar verdim :) Fakat dediğim gibi bu konularla uzaktan yakından alakam olmadığı için sizin tecrübe deneyimlerinizi kullanarak yapacağınız yorumları merak ediyorum. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim şimdiden. Eğer İngilizce ile ilgili çeviri yaparak yardımcı olabileceğim birşey olursa buradayım... Saygılar

poseidon2023

Uzman
bu işlerde cinler kullanılır isteyen inanır istemeyende keyfi bilir ilmi yeterli kişiler bu varlıkları kullanarak resim bakara yada araziden alınan toprak ile yönlendirme yapılır ve telefon ile arazide yönlendirme yapa bilirler

papaz mezarı zirveyin alt yamacında olur manzaralı papaz varsa kilisede şart temel kalıntıları varmı bakın ve araziyin belli bölgesinde kiremit parcaları cok olur bakman gerekenler

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Resimle inşallah ustalarım ilgilenirler