lokma tatlisi

sandalci14

Operatör
Arkadaslar bu aksam icimden gruba soyle bir lokkma tatlisi yapip ikram etmek geldi ancak yetenek olmmayinca sonuc bu cikti...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.

sandalci14

Operatör
bizim stilden oldu ustam:'' üçleme var, 2 si boş biri dolu)''

sandalci14

Operatör
başüstüne üstat

afiyet olsun kardeşler..

sandalci14

Operatör
çayı çok severiz ülke olarak her türlü icadı çıkarırız)

kaynak

başüstüne üstat

afiyet olsun kardeşler..
Eline koluna sağlık eyvallah gözüm :) araya mangal karıştırmasaydın iyidi )) bizde suyun altında çubukla bakalımmı?:) mineralleri yerinde tesbit etmiş oluruz :200:

sandalci14

Operatör
Eline koluna sağlık eyvallah gözüm :) araya mangal karıştırmasaydın iyidi )) bizde suyun altında çubukla bakalımmı?:) mineralleri yerinde tesbit etmiş oluruz :200:
üstat bu işin asıl hobisi su altında bence.yerüstünü herkes geziyor görüuor bir su altı dedektörü bir su altı kamerası. sünger avcısıyız yerlerse), su altında boşluk işi? ona kafam basmadı işte)

kaynak

üstat bu işin asıl hobisi su altında bence.yerüstünü herkes geziyor görüuor bir su altı dedektörü bir su altı kamerası. sünger avcısıyız yerlerse), su altında boşluk işi? ona kafam basmadı işte)
Tanıdık bir ark vardı ufaklı çaplı gemisi vardı,gemide iki tane vinç mevcut.Birgün bu şile açıklarında batık mevzusunu paylaştı.Geçmiş zaman malzeme yüklü ing gemisi kasti olarak batırılmış.Arıyorlar fakat yerini tesbit edemiyorlar.Bizim bu ark'da kilyosdan rotayı vermiş şile'ye iki tur attım diyor,cihazlarda var sonar vs bende bişilere rastlayamadım diyor ve ekledi iki tane kuyu var dedi genişliği futbol sahası gibi muhtemelen içine sürüklenmiş olabilir? boşluk dedinde bulmana gerek yok kahkaha

sandalci14

Operatör
marmaranın derin olmayan yerleri mesela..adam yüzerken heykel bulmuştu..ben yüzmeyi bilmiyorum öğrenmek kısmet olmadı küçükten beri çalışıyorum.denizede pek gitmedik ama önce yüzme sonra dalış daha sonrada su altı deniz altıya kadar gitmek var hayalimizde. Allahtan hayallerde ters giden bişey olmuyor şimdilik..