Konu Başlıkları ?

gladyo

Yeni Üye
evet aynı hataya bende düştüm tüm DEĞERLİ üstadlardan ve ARKADAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM

azim_25

Yeni Üye
ben yeni üyeyim define haritası varmı bu sitede

colombo

Yeni Üye
YÖNETİME TEŞEKÜRLER...
Üyelerimiz arasında sitemizin amaçladıgı hedefler doğrultusunda hareket edemeyenler elbette olabilir .Yanlış yapanlar olabilir, yönetimin görevlerinden biride böyle arkadaşlarımızı vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda eğitmek ve bilgi sahibi yapmaktır. üyelere faydalı olmaktır. yapılan açıklayıcı bilgiler için yönetime teşekürler...

HAKAN49

Yeni Üye
Selamaleykümbenim bi sorumolucak.siteye yeni üye opldum

HAKAN49

Yeni Üye
Zemin alti mezar gireişlinde kare oyma var.sol tarafta.bu neyi anlatiyor.birde 3 mezar ötesinde sulak işareti ve hemen sulakin yaninda 3 santim oyuk var.anlami nedir. Bu bahsettiğim bölgede haddinden fazla zemin alti mezarlar var.cevap bekliyorum.

Kristof34

DogacıyıZ
Zemin alti mezar gireişlinde kare oyma var.sol tarafta.bu neyi anlatiyor.birde 3 mezar ötesinde sulak işareti ve hemen sulakin yaninda 3 santim oyuk var.anlami nedir. Bu bahsettiğim bölgede haddinden fazla zemin alti mezarlar var.cevap bekliyorum.
Başka konuların altına lütfen yorum yazmayın. Bir sorunuz olacaksa yeni konu açın ki konu sahibinin paylaştığı konu dagılmasın.

HAKAN49

Yeni Üye
Kimse yokmu şimdi cervap verecek?

devil

Engellendi
Sorunuzun içinde cevabını kendiniz veriyorsunuz zaten.BAHsettihiniz bölgeyi fotolardanız daha detaylı yorum alırsınız kardeşim.sorunuza gelince kare oyma zeminaltı oda mezarının nişanesidir kardeşim sanırım odayı buldunuz yada açıktı sanırım açıkda donem soygunu yemiştir ihtimalle.diğer sorunuz ise 3cm lik oyma yon amaçlıdır...burayı fotolardan en azından gorsellik olur.