Kaya Mezarimidir????

Ayhan1071

Yeni Üye
Ustalar selamin aleykum, Avrupada yasayip hobi olarak tektekcilik yapiyorum. Mugla / Milas ta yasayan bir akrabam dun tek resim olarak gonderdi, Dogal midir yoksa kaya mezarimidir? Degerli yorumlarinizi bekliyorum. Saygilar
IMG_2964 (1).jpg
IMG_2963.jpg

atasdibi

Bilgili Üye
Dikkatli bir inceleme yapın, Hatlar düzgün

dr.

Bilgili Üye
Kardeş o kadar uğraşıp yamuk mu yapıcaklar. Adam kör olsa bu kadar yamuk yapamaz.

Pek bilinmez ama gizli sunak denir buna. Milas demişsin zaten sadece Likya bölgesinde olur bu işaret. üzerinde durun. Girişi isaretin hemen altında arayın. ve tek başına olmaz 1 taneden falza olmalı yakınlarına bakın. İşaretin karşısında su varsa muhakkak suyun karşısında işareti net göreceğin yerde değirmende vardır. Bağlantıyı kur işte.

Ayhan1071

Yeni Üye
Ustalar degerli yorumlariniz icin tesekkurler, detayli fotograf istedim, yanlis anlamis isaretin yakinindaki dagi tasi cekmis , ama dedigine gore isaretin oldugu buyuk kayanin tam ustunde eskiden kalma kale yada burc yikintisi var fotografini ekleyecegim, benim aklima gelen bu isaret dogal degilse k dogal da olabilir, bir kale yada burc yikintisina bu kadar yakin malzeme konulur mu???? Cahilligimi mazur gorun, dedigim gibi isaretten , mezardan , kasadan anlamam, tektekciyim ben.

Ekli dosyalar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu kayanin ardında bir galeri olabilir. Giriş kapalı yada açık tir lakin zaman ile toprak altında kalmış olabilir bu giriş. Şimdi siz o kayaya güzelce ses analizi yani tokmak ile tok sesler bakın olmadı kayanın derinliğine inilebilir bir daha bakılabilir

Ayhan1071

Yeni Üye
Bu kayanin ardında bir galeri olabilir. Giriş kapalı yada açık tir lakin zaman ile toprak altında kalmış olabilir bu giriş. Şimdi siz o kayaya güzelce ses analizi yani tokmak ile tok sesler bakın olmadı kayanın derinliğine inilebilir bir daha bakılabilir
Degerli yorumun icin cok tesekkurler ustam.