Kaya mezar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Arkadaşlar yeniyim bu kaya mezarı mi altaki kasami
Yenisin amma yonlendirme algı olusturmak icin cizim yapmayi biliyon .arkadasim gonderdi ayagi olacaksa sanatcimiz bu cizimiyle ne anlatmak istemis.
Yok ben mahcup olmaya raziyim sen yeterki bu mekan icinde olmak gozuknek kaydiyla uzakdan cevre resimlerini de yukle degerlendirelim

Tetrax

Yeni Üye
Yenisin amma yonlendirme algı olusturmak icin cizim yapmayi biliyon .arkadasim gonderdi ayagi olacaksa sanatcimiz bu cizimiyle ne anlatmak istemis.
Yok ben mahcup olmaya raziyim sen yeterki bu mekan icinde olmak gozuknek kaydiyla uzakdan cevre resimlerini de yukle degerlendirelim

Tetrax

Yeni Üye
Reis bizim yaylanın alt tarafında dere yakınında oyma fln vardı kanal li üçgen de var ama ondan tam emin değilim onunda resmini atarim

Tetrax

Yeni Üye
Reis bizim yaylanın alt tarafında dere yakınında oyma fln vardı kanal li üçgen de var ama ondan tam emin değilim onunda resmini atarim
Küçük bir delik aç mezarmı deyilmi anlarsi.
Bunun sunağı kare oyması yokmuymuş
Hayret ?
Yuvarlak oyma var yanda küçük kanal bide üçgen var taşa oyulmuş 3 cm içe murç izi var ordan uçgen oldunu anladim papaz mezarı diyen var Altan gitcen diyen var sizin yorumlarınızı merak ettim

Tetrax

Yeni Üye
Bölge epey değerli karataş kıymetlidir birden fazla kaya mezarı görünebilir. Fakat mekan seninmi bende pek emin olamadım.
Evet Sivas o bölgede Rumlar yaşamış eskiden alta dere var kurudu kışın fln akıyo yakınında oyma ve üçgen var mihrap diyende oldu ama alakası varmıdır bilemedim