Kaplumbağa / Genel Konuşma

Aslandelisoy0

Yeni Üye
Merhaba,
Ben de köyümüzde böyle bir şeye denk geldim. Anlayanların da fikrini almak istiyorum. Biz kaplumbağaya benzettik. Oturduğumuz yeri de kral koltuğuna benzettik.
Bu yer dağların arasında vadi içinde yer alıyordu. Kaplumbağa dediğimiz yerin hemen yanında küçük kurumuş ırmak gibi bir şey vardı. Kral koltuğu dediğimiz yerin altında ise bir boş mağara gibi bir şey vardı. Kurumuş ırmak öbür ucunda ise ağzı kapanmış küçük mağaralar gibi bir şeyler vardı. Az çok bilgim var bu konulara fakat benzetme de yapmış olabilirim. Bu yüzden sizlerin de fikirlerini almak istedim.
Kaplumbağa altında boyun tarafının altında bir alan vardı küçük. Ama orası sadece topraktan oluşmuyordu. Bir katman toprak, bir katman kaya parçası gibiydi. Sadece toprak olsaydı çok rahat kazılırdı. Zarar vermekte istemedik, ya da işaretlerin kaybolmasını istemedik.

Ekli dosyalar

Aslandelisoy0

Yeni Üye
Bu en son resimi kaplumbağa olarak yazıp attım, kuşa benziyor. Bu da kaplumbağa yakınında.

Aslandelisoy0

Yeni Üye
En son attığım resimde de kuş silüeti var gibi geldi. Ağaçlar iyice kapatmış bu figürü.