İzinsiz İçerik Paylaşılması

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Merhabalar.Forum üzerinde yapmış olduğum tüm çeviriler ve vermiş olduğum tüm bilgiler tarafıma aittir.

Burada paylaşılıp sadece bu site üzerinde tarafımca çevirisi yapılan konular veya vermiş olduğum bilgiler başka sosyal medya gruplarında facebook hesaplarında ve diğer sitelerde mod veya adminler tarafından yapmış olduğum çeviriler ile birlikte vermiş olduğum bilgiler buradan kopyalama yapılıp kendi sitelerinde kendi çevirileri gibi kullanıldığını bir arkadaşımızın uyarısı ile görmüş bulunuyorum.

Bu tarz yapılan paylaşımlar suçtur.Kaynak dahi gösterilmiş olsa içerik sahibinin izni olmadan yapılan paylaşımın cezası vardır.Cmk ve Fsek ilgili maddelerinde açıktır.

Tüm forum kullanıcılarının bilgisine.

Son düzenleme:

akıltopağı

Operatör
Merhabalar.Forum üzerinde yapmış olduğum tüm çeviriler ve vermiş olduğum tüm bilgiler tarafıma aittir.

Define Sohbeti sitesi haricinde hiç bir web sitesi ve facebook gruplarında üyeliğim ilgim alakam yoktur.

Burada paylaşılıp sadece bu site üzerinde tarafımca çevirisi yapılan konular veya vermiş olduğum bilgiler başka sosyal medya gruplarında facebook hesaplarında ve diğer sitelerde mod veya adminler tarafından yapmış olduğum çeviriler ile birlikte vermiş olduğum bilgiler buradan kopyalama yapılıp kendi sitelerinde kendi çevirileri gibi kullanıldığını bir arkadaşımızın uyarısı ile görmüş bulunuyorum.

Bu tarz yapılan paylaşımlar suçtur.Kaynak dahi gösterilmiş olsa içerik sahibinin izni olmadan yapılan paylaşımın cezası vardır.Cmk ve Fsek ilgili maddelerinde açıktır.

Tarafınıza vakko benim çeviri yaparım ücreti bu olur vs vs. gibi gelen özel mesaj veya diğer platformlardaki mesajlara kesinlikle itimat etmeyiniz.Gelen mesajlar sahtedir.Sadece Define Sohbeti sitesi üzerinde üyeliğim vardır.Yaptığım hiç bir çeviri için ücret söz konusu değildir.Talebim olmamıştır olamazda.

Bu tarz paylaşımların tekrarı veya tespiti halinde paylaşımı yapan web sitesi facebook grup her kimse hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
Tüm forum kullanıcılarının bilgisine.
Cevirilerinin içerisine nikini şifrele usta.

vakko

Prim pesinde koşan mi dersin
Umud tacirliği yapan mi dersin
Dolandırma niyetinde olan mi dersi
Ne ararsan var ustam.
Bunun adı sahsiyetsizlik

Ben 11 senemi verdim eski greek,ermenice,ve ivrit dilleri için ama hala zorlanıyorum çeviri yaparken.Bu tarz çevirileri yapıcak kaç kişi var türkiyede bunu bilmeyen cahil kesimin yaptığı prim ve üyelik çekme amaçlı işler.

Daha sonra işi para boyutuna getirip.Çok önemli bilgi parasız çevirmem muhabbeti yaparak bu işe umut bağlayan garibanın üç kuruşuna göz dikecek kadar haysiyetsizlerin yaptığı işler.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Malumunuz maalesef insanlar, hayat, zaman çok acımasız artık,
hele ki bu zamanda kim kime dum duma resmen!
Forumlarda bilgi paylaşımı çok güzel bir şey,
evet bu bilgiyi alabilirsiniz tabikide başka bir yerde kullanabilirsiniz sonuçta bilgi paylaşarak yayılır ve faydalı hale gelir buna kaynak göstermek daha da güzel bir şey olur,
ama bu bilgiyi kendisinin gibi gösterip kötü emelleri için kullananlar helede garibanın hakkına geçen kişiler varya....sizler öbür dünyada da emin olun iki yakanız bir araya gelmez,
belki bu yazdığımıda şu an okuyorsunuzdur.
Bu yüzden insanlarımız da bir şekilde önlemini almak zorundalar.
Ha ben buradayım karşımdakini görmüyorum oda beni görmüyor nasıl olsa bana bir şey olmaz derseniz oyuna 1-0 geriden başlamış olursunuz.

Gerçek definecinin kalbi temiz olur.
Rıskıda helal olur.
Her daim ayık olalım.

Smokin

Moderatör
Moderatör
:cry::cry:;)
Ben 11 senemi verdim eski greek,ermenice,ve ivrit dilleri için ama hala zorlanıyorum çeviri yaparken.Bu tarz çevirileri yapıcak kaç kişi var türkiyede bunu bilmeyen cahil kesimin yaptığı prim ve üyelik çekme amaçlı işler.

Daha sonra işi para boyutuna getirip.Çok önemli bilgi parasız çevirmem muhabbeti yaparak bu işe umut bağlayan garibanın üç kuruşuna göz dikecek kadar haysiyetsizlerin yaptığı işler.
Bu şahsiyetsizlere prim vermemek.icin çok mücadele ettim. Uyarmak insanlık vazifemiz.
Çeviri işi her babayiğidin harcı değil. Yillarin emeği var.
Yazının kime ait olduğu apaçık ortada

vakko

:cry::cry:;)

Bu şahsiyetsizlere prim vermemek.icin çok mücadele ettim. Uyarmak insanlık vazifemiz.
Çeviri işi her babayiğidin harcı değil. Yillarin emeği var.
Yazının kime ait olduğu apaçık ortada
1- O grup buradan izinsiz aldığı fotoğraf tarafıma ait olan içerikler,Fikri Mülkiyet hakkı ve Telif ihlalinden dolayı uyarı almıştır.

2-Paylaştığı izinsiz içeriği ve tarafıma ait olan çeviriyi facebook gruptan kaldırmıştır.

Paylaşsın bakalım bir daha kafasına göre öyle insanların emeklerini kendi çıkarları üçkağıt işleri için kullanmayı.2.Teliften sonra hep beraber görürüz gruba ne olucak.

Bu forumdan izinsiz içerik paylaşıp kendi yaptığı işler gibi gösteren haysiyetsiz bu mesajıda burada okuyorsun bunuda biliyorum.Bir daha klavyenin tuşlarına basarken alttaki linkteki açıklamayı iyi oku 2 kere düşün.

jeolog

Co Admin
Co Admin

Oncelikle emegine saglik.
Simdi konu acip ceviri soranlarin amaclarinin umut tacirligi oldugu ortaya ciktigina gore bundan boyle direk ceviri soranlara ben de bu sekilde yaklasacagim :)
Emek hirsizlarina, umut tacirlerine bir de sahtekarlara ban ban ban :)

Smokin

Moderatör
Moderatör
1- O grup buradan izinsiz aldığı fotoğraf tarafıma ait olan içerikler,Fikri Mülkiyet hakkı ve Telif ihlalinden dolayı uyarı almıştır.

2-Paylaştığı izinsiz içeriği ve tarafıma ait olan çeviriyi facebook gruptan kaldırmıştır.

Paylaşsın bakalım bir daha kafasına göre öyle insanların emeklerini kendi çıkarları üçkağıt işleri için kullanmayı.2.Teliften sonra hep beraber görürüz gruba ne olucak.

Bu forumdan izinsiz içerik paylaşıp kendi yaptığı işler gibi gösteren haysiyetsiz bu mesajıda burada okuyorsun bunuda biliyorum.Bir daha klavyenin tuşlarına basarken alttaki linkteki açıklamayı iyi oku 2 kere düşün.

Emeğine sağlık ustam

Efendi51

Bilgili Üye
çubuk satanların işine döndü galiba bu işte, sitemiz insanları güzelce uyarmaktadır, şunu gördüm ve dinledim, adamın biri 3.000 tl. verip kundaklı çubuk (pirinç) almış, bu konu da insanların bulduğu bir yöntem var demekki ondan nemalanacak, külliyen haram sahtekarlık bu