İşaret Kırdıranlar - İşaret Kıranlar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamun Aleykum
Bugun biraz dolastik.
Bagda bahcede dagda.
Yeni dogaseverlerle tanistim.
2 yil once bahcelerine bir ermeni gelmis.
1 gun calisma yapmis.
O ana kadar gormedikleri tum isaretleri ortaya cikarttirmis. Cok sasirmislar.
Sonra nerede ne var hepsini soylemis ve gostermis. Goreceginiz bileceginiz birsey kalmadi. Sizden baskasi bilmesin İŞARETLERİ KİRİN demis ve isaretleri kirdirmis.

2 senedir ermeninin dedigi yerlerde islem yapmislar (kendi arazileri) sonuca ulasamamislar ve bikmislar.
Alani dolastim bir civi bile yoktu. Kafa buyuklugunde bosluk bile alamadim.

Kendilerine soyledim; isaretler olsaydi belki yerinizi bulacaktik. İste bu nedenle size isareti kirdirmis ve sizi yanlis yerlere yonlendirmis dedim.

2 yilda harcadiklari para 15.000 lira civarinda. Hangi birisine yansinlar..?

İsareti kirmayin.
Kir deselerde kirmayin.
O isaretler olmadan yeri cozmek cok zor. Cubuk yok cihaz yok nasil anlasilacak gezilen alan..?

Sozumu iyi okuyunuz:
Gomu isi ile ugrasan ermeniye asla guvenmeyin, daha once test etmediyseniz ve tanimiyorsaniz..

İsaretler kirilmasin.
İsaret kirdirmakta son zamanlarda artis var. Bu bilincli yaptirilan bir seyde olabilir.

Kirin isaretleri diyenleri hain olarak kabul edin ve hainlere asla uymayiniz.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Başkası bulmasın diye işaret yok etmek, kimsenin nasibini elinden almaz.
Bir mal birine kısmet olacaksa eğer kimse önüne geçemez.
Kismette de yoksa eğer ne yapsan nafile..

Bilinçli olalım. Bilinclendirelim..
Elinize sağlık hocam.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam ağzına yüreğine sağlık. Daha önce test etmişlerse bile emin ol asıl yeri söylememiştir. Çerez niyetine olan kısmı vermiştir. Hatta ermeniyi test bile etmeyin. Çünkü onlar ilkokuldan ömürlerinin sonuna kadar Türk'lere düşman olarak eğitiliyorlar. Hayırla Kalın inşaElllah.

Nasip34

Bilgili Üye
Konu komşusuna ve çevresine karşı en adil ve dürüst davranan, saygıda kusur etmeyen bir yapısı olsa bile hiçbir ermeni çocukluktan beri aşılanan şu telkinden kurtulamaz ;
1.bu toprakların asıl sahipleri bizdik, şimdikiler sonradan geldi, şimdi biz azınlık olduk.
2. Dedelerimizin parasını yine bizler yemeliyiz. Bu sadece bizim hakkımız. Hele onları katletmiş Türkler asla ulaşmamalı bu mala...
Bu kemikleşmiş inanç hiçbir ermeniden ayrılmaz. Bu zihnyetliye güvenip ortak iş tutan da zaten bir şekilde müstehak olmuştur mahrum kalmaya. Belki de kendisi için hayır olmuştur her ne kadar şefkat tokadı ile uyandırılmış olsa da...

hepastios

Editör
Selamun Aleykum
Bugun biraz dolastik.
Bagda bahcede dagda.
Yeni dogaseverlerle tanistim.
2 yil once bahcelerine bir ermeni gelmis.
1 gun calisma yapmis.
O ana kadar gormedikleri tum isaretleri ortaya cikarttirmis. Cok sasirmislar.
Sonra nerede ne var hepsini soylemis ve gostermis. Goreceginiz bileceginiz birsey kalmadi. Sizden baskasi bilmesin İŞARETLERİ KİRİN demis ve isaretleri kirdirmis.

2 senedir ermeninin dedigi yerlerde islem yapmislar (kendi arazileri) sonuca ulasamamislar ve bikmislar.
Alani dolastim bir civi bile yoktu. Kafa buyuklugunde bosluk bile alamadim.

Kendilerine soyledim; isaretler olsaydi belki yerinizi bulacaktik. İste bu nedenle size isareti kirdirmis ve sizi yanlis yerlere yonlendirmis dedim.

2 yilda harcadiklari para 15.000 lira civarinda. Hangi birisine yansinlar..?

İsareti kirmayin.
Kir deselerde kirmayin.
O isaretler olmadan yeri cozmek cok zor. Cubuk yok cihaz yok nasil anlasilacak gezilen alan..?

Sozumu iyi okuyunuz:
Gomu isi ile ugrasan ermeniye asla guvenmeyin, daha once test etmediyseniz ve tanimiyorsaniz..

İsaretler kirilmasin.
İsaret kirdirmakta son zamanlarda artis var. Bu bilincli yaptirilan bir seyde olabilir.

Kirin isaretleri diyenleri hain olarak kabul edin ve hainlere asla uymayiniz.
Eyvallah hocam evet bu dediklerini 10 15 sene öncesinden duymuştum genelde ermenilerin en sık yaptırdığı işlemlerdir dedigin gibi düşmemek lazım selametle

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Geçenlerde bir arkadaş ile köylerine gittik, eski ermeni köyü imiş, hala köyün iki adı var eski adı yeni adı, ikiside herkes tarafından biliniyor, burayı ermeniler en son terketmişler, muhtemelen tehcir dönemi olabilir, büyükler anlatıp dururlarmış, eskiden yaşlı bir ermeni kadın köye gelirmiş ve köyde bir dere var dere boyunda bir yüksekçe taş var kaya bloğu, kadın bu taşın üstüne oturur saatlerce ağlarmış, her yıl mutlaka gelirmiş, daha sonra gelmez olmuş muhtemelen vefat etmiş, hikaye böyle, aynı yere gittim taşın üstüne çevreyi gözetledim akşam saati oldu vakit geçince dönüp geldik, ama tekrar gidip çubuklayacağız inşallah hayırlısı olsun inşallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.