hocayla sonuca ulaşan varmı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hoca tespit için değil de mekanda seni koruma için lazım olabilir. O da mekanın bir şekilde sahipli olduğunu bilirsen. Onun dışında fazla bel bağlama. Senin yatacağın istihare bile ondan daha hayırlı olabilir.

Turko

Uzman
Olsa idi nete sitelere forumlara takiliyo olmazdi
Parayi eziyo olurdu
Duz mantik kuracaksin
Varsa bildigin olay yontem netice .mis mus lu duyumlu dedikodulu efsaneli olmayan
Aanatda diiniyek haci abi
Anlattım başımdan geçeni kimse inanmadı iyimi :) galiba gır gır yapıyorum sandılar.

Cemov

Aktif Üye
Hocanın definede ne kadar etkili olduğunu bilmem. İnaniyormuyum hayır. Ama bu cinci hocalarin saklanmış muska gömülmüş sihir büyü..v.s için kullanılan objelerin direk yerini kendisi gömmüş gibi söylüyor. Kimin yaptığını değil. Konuyu define ile bağdaştırınca ortada bir ilginçlik olmuyor değil. Oda gizli diğeride. ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocanın definede ne kadar etkili olduğunu bilmem. İnaniyormuyum hayır. Ama bu cinci hocalarin saklanmış muska gömülmüş sihir büyü..v.s için kullanılan objelerin direk yerini kendisi gömmüş gibi söylüyor. Kimin yaptığını değil. Konuyu define ile bağdaştırınca ortada bir ilginçlik olmuyor değil. Oda gizli diğeride. ?
Kardeşim herşey ilim ve bilim gerisi hikaye. Bunlardan herhangi biri oldumu bulamayacağın şey yoktur.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Anlattım başımdan geçeni kimse inanmadı iyimi :) galiba gır gır yapıyorum sandılar.
[sram

Okudum ustam yazini okudumda dirrek aklima yilan adam iliskisi geldi
Yilan hergun agziyla bir altin getirip deligin agzina koyarmis adam da dalgasina bakarmis
Adamin oglu pijlik yapmis cok altin aliyim yilanin deposunu buliyim diye kuyrugundan yakalamis yilan sokmus oglan mortingen
Adam nooldu hacim mevzu ney demis yilana
Yilanda bende kuyruk acisi sende oglan acisi oldukca dost hayati yasayamayiz zaten cocuk senden deil dna testi yaptircem muge anliya cikcem demis
Yani istismarci insanlarla girilen is ler
Kuyrugundan tutulan yilana benzer gun gelir cikarlarina ters dusersin ne altin kalur nede ustun ortada arafta kalirsin

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Hoca candır gerisi heyecan. Hocasız çıkmam abi. Bir tanesi var hele ki üff rakı sofrası eksik olmaz ne zaman işim düşse bırak dünya işlerini muhterem diyor. Keyfi yerinde olsun havluyu atıyor halının üzerine 20 sn sonra kaldır diyor bir bakıyorum altın para , bir keresinde cumhuriyet altını çıktı bu ne hoca dedim frekanslar karıştı çarşıdaki kuyumcuya girdik neyse sıkıntı yok helallik alırım ben sonra dedi , rakıyı fazla kaçırınca milletin tükkanı boşaltıyor . En son gittiğimde birader beni yorma otomatiğe bağlayım her gün sabah ezanından önce mutfak camının önünden 1 çeyrek altınını al tamam dediğinde iptal ederiz dedi istemem toprak altındaki malzeme beni heyecanlandırıyor dedim çok gereksiz dünya işleri ile uğraşıyorsun dedi. Etik kuralları var . İlk gittiğimde hoca susuz rakı içilir mi ağzının tadını bilmiyorsun altın işlerini nereden bileceksin dedim odanın ortasına tavana kadar malzeme yığdı , hayırdır kardeş neyi sorguluyor sun dedi , buz buz söyle buz getirsinler buzsuz içme bari dedim doğru dedin otur dedi malzemeleri inceledim iyimiş nerden getirdiler dedim boş devlet arazisi var ormanın mülkü kimse ilişmiyor oraya toplatıyorum vakti gelince lazım olacak devletimize dedi bizede verilen dünya çilesi buymuş dedi. Yapacak birşey yok hayat. Hocasız iş olmaz hoca önemli.
hocamıza sevgiler saygilar ? ?

balkaya34

Bilgili Üye
hocamıza sevgiler saygilar ? ?

Selam TÜRKİYEDE 8000 civarında kayıp çocuk var ,Binlerce Faili meçhul cinayetler var, bu yazdıklarım sadece iki tanesi ,Eger hoca,Cin ,Peri gibi yaratiklar kayıbi bilseydi bunlar hemen bulunurdu.
Kuranı.kerimde Suleymanı anlatan surede ,,,,,SULEYMANIN ÖLDÜĞÜNÜ AGAÇ KURDU HABER VERDİ ,,,, diyor ayette. O zaman düşünelim ,Süleymanın asası kürek sapı kalınlığında olsa ,Koltugunun altına dayayıp ayakda öldüğünü anlatiyor zaten ,Bu asaya kurt düşüyor kurt agacı kemiriyor ne kadar zaman oldugu meçhul ,agaç kırılıyor yani cesedi taşıyamıyor Suleyman aleyhisselam yere düşünce, Süleyman peygamberin Çalıştırdığı Cin ve periler bakıyorki Peygamber düşdü işi bırakıp ordan kaçıyorlar, Burada anlatnak isdedigim şudur, Ne cin Ne peri kaybi bilmez bilselerdi suleymanin öldüğünü , calısmazlardi kaçarlardı.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selam TÜRKİYEDE 8000 civarında kayıp çocuk var ,Binlerce Faili meçhul cinayetler var, bu yazdıklarım sadece iki tanesi ,Eger hoca,Cin ,Peri gibi yaratiklar kayıbi bilseydi bunlar hemen bulunurdu.
Kuranı.kerimde Suleymanı anlatan surede ,,,,,SULEYMANIN ÖLDÜĞÜNÜ AGAÇ KURDU HABER VERDİ ,,,, diyor ayette. O zaman düşünelim ,Süleymanın asası kürek sapı kalınlığında olsa ,Koltugunun altına dayayıp ayakda öldüğünü anlatiyor zaten ,Bu asaya kurt düşüyor kurt agacı kemiriyor ne kadar zaman oldugu meçhul ,agaç kırılıyor yani cesedi taşıyamıyor Suleyman aleyhisselam yere düşünce, Süleyman peygamberin Çalıştırdığı Cin ve periler bakıyorki Peygamber düşdü işi bırakıp ordan kaçıyorlar, Burada anlatnak isdedigim şudur, Ne cin Ne peri kaybi bilmez bilselerdi suleymanin öldüğünü , calısmazlardi kaçarlardı.
Neguzelde rahmana geliyon
Hah boyle gel herzaman gel
Birak eskiya isini

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
A.selam.Bizimde burada anlatmak istediğimiz bu zaten.Daha abdest almasını bilmeyenler sözde müslümanım diyen gezen satılmış üçkağıtçılar Süleyman modunda cinlerle define arıyorlar define yeri gösteriyorlar vs.Bu 3 harflilerin ismini dahi zikretmek iyi değildir hayra çıkmaz.Ama güzelim yurdum insanı adrenalini şıp diye defineyi bulmayı çok sevdiği için hocanın uşaklarının gösterdiği yerlerde arge yapıyorlar yapmasınlar tokatlanmasınlar diye konu açıp uyarmaktan yazmaktan dolayı klavyemin tuşlarının renkleri solmaya başlamış ama hala idrak sorunu yaşayanlar var.Kaldıkı bu tarz hassas konular bu platformun konuları değildir.Dua etmekle cinlerle define aramanın arasındaki farkı çok iyi idrak etmek gerekir idrak edemeyen zaten cehennemlik olduğu gibi bizans follisleriyle de yaşamaya mahkumdur.

balkaya34

Bilgili Üye
Neguzelde rahmana geliyon
Hah boyle gel herzaman gel
Birak eskiya isini

Selam usdad : Ben bunu birilerine şirinlik olsun diye yazmadım, Hocadan ,cinden ,periden veya Seyhden ,Şih dan meden uman kisi sadece iman etmis GIBİ gözükür ama aslında ŞİRK e düşmüş olur çunki. Ne isdersen ALLAH dan isdeyeceksin ,Isde o zaman iman etmiş olursun.
Gelelim Eşkiya konusuna ,Bu konuyu iyi düşünürsek once Varmı böyle birsey, bunu anlamak gerekiyor , Bir diger yönüde Yazilan yazılar bildigin gördüğün tanıdigin adrese uyyormu ,Eger uyyorsa ,Arasdirma yapmak isdersen arasdirirsin ,Vede buldugun adreside çözmek için çaba harcarsın, Bunu yaparkende teknik olarak çözülmesini isdersin , Ben şuan eskiya belgesinin Hamalar ve türbe tepe bölümünde Yorük yayla kisminda ikamet etmekdeyim ,Görmeyimmi bu işaretleri ,Hemen icindeyim bunların, Saygilar herkese

balkaya34

Bilgili Üye
A.selam.Bizimde burada anlatmak istediğimiz bu zaten.Daha abdest almasını bilmeyenler sözde müslümanım diyen gezen satılmış üçkağıtçılar Süleyman modunda cinlerle define arıyorlar define yeri gösteriyorlar vs.Bu 3 harflilerin ismini dahi zikretmek iyi değildir hayra çıkmaz.Ama güzelim yurdum insanı adrenalini şıp diye defineyi bulmayı çok sevdiği için hocanın uşaklarının gösterdiği yerlerde arge yapıyorlar yapmasınlar tokatlanmasınlar diye konu açıp uyarmaktan yazmaktan dolayı klavyemin tuşlarının renkleri solmaya başlamış ama hala idrak sorunu yaşayanlar var.Kaldıkı bu tarz hassas konular bu platformun konuları değildir.Dua etmekle cinlerle define aramanın arasındaki farkı çok iyi idrak etmek gerekir idrak edemeyen zaten cehennemlik olduğu gibi bizans follisleriyle de yaşamaya mahkumdur.

Selam usdam : Aynen öyle

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu konuda bildiğim kadarıyla birkaç kelam etmek isterim.Öncelikle Süleyman Peygambere vurgu yapılmış.Evet,Kuranı Kerimde üç harflilerin uzun süre onun öldüğünü anlamadıkları bildiriliyor.Peki Süleyman Peygamber kimdir?
Gelmiş geçmiş en kudretli Peygamber.Üç harflileri kontrolü altına alıp onları işçi gibi çalışıracak,istediğini yaptıracak dünyada kaç tane insan vardır bugün?
Üç harflilerin Süleyman Peygamberin öldüğünü anlamaması,Allah'ın ona bahşettiği olağanüstü özelliklerin bir sonucu olabilir.
Ölen sıradan bir insan olsaydı farketmezler miydi sizce?

Gelelim günümüze.Üç harfliler hakkında ne kadar bilgiye sahibiz? Onların kayıp ve bilinmeyenler hakkında neyi ne kadar bilip bilmediklerini asla bilemeyiz.
Ama mantık yürütürsek,kayıpları ve nerede ne olduğunu bilebilirler.Peki nasıl?
Öncelikle çok hızlı olduklarını ve çok kalabalık olduklarını biliyoruz.
Bunu günümüzdeki online internet ağı gibi düşünün.Bir yerde bir olay olduğunda anında haberimiz oluyor.Olayı sadece bir kişinin cep telefonu kamerasıyla çekip sanal ortama yüklemesi yeterli.
Dahası boyutlararası yolculuk yapıp şekil değiştirebiliyorlar.

Ama sahip oldukları bilgileri hoca/medyum gibi kanallara doğru aktarmıyorlar.İnsanlarla dalga geçip oyun oynuyorlar.