hele bakın gardaşlar uyku tutmadı.

hectorberlioz

Yeni Üye
Fransiz bestecî muzisyen 1800 lu yillarda yasamis naif bi zaatin ismini nickname yapip da HĒLE BAKIN GARDASLAR GECE 3 BUCUKDA UYKU TUTMIYII BUNLAR KAC KURUS EDIYI...Filan hec yakistiranadim
Bestecinin kemikleri sızlıyiidir.
SEN BIRAK FRANSIZI ABI DUSUNMEYİ BENI DUSUN BU COCUK UGRASIO UYKUSUZ KALIO ORTADA BIRSEY YOK
ÖLÜLERİ DEĞİL DİRİLERİ DÜŞÜN

Definecikuzu

Bilgili Üye
Fransiz bestecî muzisyen 1800 lu yillarda yasamis naif bi zaatin ismini nickname yapip da HĒLE BAKIN GARDASLAR GECE 3 BUCUKDA UYKU TUTMIYII BUNLAR KAC KURUS EDIYI...Filan hec yakistiranadim
Bestecinin kemikleri sızlıyiidir.
ustam sorması ayıptır sen ne işle meşgulsün sanat desen var bilgi tecrübe desen var gözünde açık sen aç kalmazsın vallahi :LOL::LOL::LOL:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bana da soruyorlar karanlış işlerle meşgulüm diyorum karşımdaki önce bir yutkunuyor sonra defineciyim diyince film kopuyor başlıyor bizmde zamanında diyee.... en son tavuk cücük işaretinden çıkıyoz
Dahabugun ustkattaki komsuya gittim laflafi acti yaa bizim koyde biri var esyalari antika diye yutturiyii cok para kazaniyii dedi
Eeee dedim nasi oliyi.
Ya iste mermerden metalden esyalari biseyler yapip eski gorunumu veriyi eskitme yapiyiimis dedi
Haa tamam ozaman bende kåamilim benide eskitsin dedim iki yemledim civcivi
Tum gettigi kazilari anlatti 4 saat
Bide doktor haa eleman