Hardalla define bulma kitaptan

ragıp

Uzman
Tabi bu işler bilimsel gerçeklikle uyuşmayan ancak inkarda edilemeyen işler.. ben bizzat mağara girişi görüyorum kapı bildiğin gibi köşeler keskin benden başka kimse görmüyor. Önce korkuyor ondan öle davranıyor sandım meğer gerçekten görmeleri engellenmiş.
senin diğer arkadaşlarından farkın neydi ki
diğer arkadaşlarının göremediği kapıyı gördüm?

peki, kapıdan içeriye girebildin mi?

içeride neler ile karşılaştın?

içeriye girememiş isen neden giremedin?

selametle

Karargahh

Yeni Üye
Ben denedim 3 3.5 saat sürüyo hardalı okumak. Bir avuç yazıyodu ben yarım kiloya okudum bide yatsıdan sonra yazıyo yatsı 7 gibi okunuyo ben 12 den sinra okudum 3 4 gibi bitti zaten güneşin doğmasına bişey kalmıyo o saatten sonra bide okuma bittikten sonra keseden biraz evin içine döküldü bu arada o mekanda değil evde okudum daha sonra o mekana saçtım öğlene doğru uyanıp oraya gittiğimde hardallar toplanmamıştı niye acaba

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben denedim 3 3.5 saat sürüyo hardalı okumak. Bir avuç yazıyodu ben yarım kiloya okudum bide yatsıdan sonra yazıyo yatsı 7 gibi okunuyo ben 12 den sinra okudum 3 4 gibi bitti zaten güneşin doğmasına bişey kalmıyo o saatten sonra bide okuma bittikten sonra keseden biraz evin içine döküldü bu arada o mekanda değil evde okudum daha sonra o mekana saçtım öğlene doğru uyanıp oraya gittiğimde hardallar toplanmamıştı niye acaba
ustam actitigin konularda. birsey bulabilmek icin dogaustu yontemleri arastirdigin bariz belli..sen busekilde bisey bulmaya odaklanmis. beyninde ve gercekte bunun uzerine nickin gibi karargahi kurmussun...bu gibi durumlarin bi tik ustu saplantidir..bununda bir tik ustu gizli ilimler havas ilmi ebced yazilari gibi uc noktalari deselemeye gider.ve sonucta sosyal hayatin bozulur akil sagligini kaybedersin...bunu yapma...sen otur bi dusun bulunan tum antik yapilar ve objeler icin dunya capinda kurumlar sahislar digaustu gucmu kullandi..hayir..neyi nerde ariyosan onun medeniyetini ve yasayis gelenek tarzlarini okuyup ogrenmenyuzde elli sana katki saglar.bide boyle dusun ve uygula

Metalicvoice

Operatör
geçmişte bende böyle iki olaya şahit oldum
4 ay evvel kaybettiğimiz bir büyüm, köyde ikamet ederdi.
gömü işlerini alenen yaptığı için, herkes tarafından da bilinirdi.
köyde gönüllü imamlık yapan hoca, bir akşam karşılaştığında
"bana 41 adet nohut getir" demiş
bizim Akif amca nohutları hocaya vermiş. bir kaç gün sonra hoca nohutları geri veriyor ve
"bu nohutları para olduğunu düşündüğün yere avuç avuç at" diyor
rahmetli Akif amca atıyor
sonraki sabah gittiğinde, bütün nohutların hepsinin bir yerde öbek şeklinde toplandığını görmüş
açmış parayı almış.
ben "nohutlar ne oldu, nerede şimdi" diye sorduğumda
ben parayı bulmuşum, o saatte gözüm nohut felan görmedi derdi.

ikinci
bir arkadaş bana nohut getirdi. aynı şekilde bende
bende yaklaşık bir dönüm yere saçtım
sonraki sabah, tarlanın içinde yerlerde nohut aradım
toplanmamıştı
1.) para mı yoktu
2.) atma işinin bir usulü varmış
3.) nohutlar mı arızalıydı

:)
4. Şık: Arıza bendeydi. :)

kabakburgiba

Operatör
yapanlar var tabiki.önce akşam karanlığına ezan saatine yakın şüphelendiğin araziye gidecen,arpaları serpecen,kuşlar yemesinler diye,sabah namazında kalkacan yerini kontrol edecen.toplanmışsa yaşadın.senin zamanlaman yanlış.okuma işinide bilmem nasıl yaptın.

kabakburgiba

Operatör
kitabın ismini merak eden arkadaşlara (İ.iloğlu)aynısı bende de var.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Rabbim nasip etmediyse ne yaparsan yap ne okurdan oku olmaz bu işler..ayrica bu anlatilan ilimler bizim gibiler için tehlikeli ve riskli konular girmemek en güzeli nacizane tavsiyemdir...

By.atilla

Aktif Üye
Hardal tohumunu denedim toplanma doğru şekilde oldu ama sonuç sıfır 4 mt resim bulabilirsem atarim

Safakk

Bilgili Üye
Ardal olur nohut olur okursun toplanır ama ALLAH c.c nasip etmediği zaman iç bişey alamassınız yerden gözünün önünde durur alamassın önce ALLAH nasip kısmet değilse ne yaparsan yap...

El Profesor

Yeni Üye
Arkadaslar bir seyi atliyorsunuz bu kitaplar havas vb gibi cogu orjinali yasaklanip toplatilan sonradan tekrardan yazilip icinden anahtar kelime cikartilan kitaplardir mesela kayip esyayi kaybolan esyayi bulmak icin tilsim veya yol gosterir ama icinde anahtar kelime cikartildigi icin hic bir ise yaramaz bu anahtar kelimeyide isin ehli insanlar bilir yerine koyar oyle okur okurken veya uygularken o yuzden sizin yaptiginiz pek ise yaramaz anahtar kelime veya anahtar taktik olmadan