Hakiki balik

Şirvan

Operatör
Levrek mangalda güzel olur sarmısaklı yağ sür üstüne hem lezzet verir hemde izgaraya yapışmaz.

Şirvan

Operatör
Nil usta senin tuttuklarında güzelmiş baboşlardan yakalamışsın cizgili palamutu iyi cekebilmişsin bunları sen tuttuysan prof olmuşsun bu işte

Nil

Engellendi
@şirvan usta bunlar gibi niceleri var daha 20 lik 30 luk jig yöntemi ile avladım onları , paylaştıklarımı ise spin ile.bizzat kendim tutuyorum , eşimde yakalıyor ama rekor bende :) bir görseniz ne düzenler takımlar inanamassınız küçük te bir botumuz var balık bulucu dahi aldık :) hastasıyız anlıycanız

Şirvan

Operatör
Nil ustam güzel bir hobi dir ben yıllarca yaptım bu mesleği her balığın takimı oltasi ratı ayrıdır bende hobi olarak başladim sonra meslek oldu

mayhem

Co Admin
Co Admin
Tuzlu suda bizde gidelim kaya balığı tutalım :200:Göl balığı tutmak daha güzel tabi herkezin fikri keyfi ayrı . Dediğin gibi hastalık Şirvan usta bizde bir ara balıkcılık düşünmedik değil kaya balığını tutduktan sonra anladıkki bizden balıkcı olmaz .

Şirvan

Operatör
mayhem ustam kaya balığıni herkes tutabaz. Gelincik se yakaladığın bilemem ama kaya baliğını her babayiğit çekemez kayanin içinden bir girdimi kayaya çıkaramazsin lagosun koyu kahve rengi olani forgos ta derler

Şirvan

Operatör
Yapabilene güzel iş kazancı fena değildir

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sariyerde dolu desene buna çok gülüceksin ozaman . bide ben bunu yakaladıktan sonra denize atdım yarım saat geçmedi aynı balık arkadaşın oltasına takıldı yanda adam vardı tekrar atınca denize yahu kardeşim neden atdın karşıda restaurantlar var verirdiniz oysa yenen bir cinsmiş :73:

Şirvan

Operatör
Denizden ne çıksa yenir. Cinliler özellikle deniz kestanesi dejiz anası ne bulurlarsa yerler yamyam gibi cenin dahi yiyorlar.