Haç, İstavroz ve Aile Putu Define İşareti Güncel

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 269608degerli ustalar bu hacta benden degerli yorumlarinizi alabilirmiyiz bir mağarada bu hac selametle
Fotonun kalitesi çok kötü. Haçın dibi merdivenlisi ise papalık haçıdır fakat Burda ekstra bir kol uzatmış. Mağaranın girişleri önemli baktığı yön ve çevresi hakkında detaylı bilgileri de ekleyerek gelmeniz tavsiyedir.
Mağara bir kilisenin kuzeyinde yer alıyor ve girişi dar ise gizli ayin yeridir.
Mağara boş değil.

Burak5553

Bilgili Üye
Fotonun kalitesi çok kötü. Haçın dibi merdivenlisi ise papalık haçıdır fakat Burda ekstra bir kol uzatmış. Mağaranın girişleri önemli baktığı yön ve çevresi hakkında detaylı bilgileri de ekleyerek gelmeniz tavsiyedir.
Mağara bir kilisenin kuzeyinde yer alıyor ve girişi dar ise gizli ayin yeridir.
Mağara boş değil.
Mağaranın içine giriyorsunuz ,haçı geçip bir,birbuçuk mt. Sonra sola dönüyorsunuz. Öylemi?
Magara coktan acilmis isaret mağaranın ortasındaki kolon gibi bir yerde isaretin tam altında bir kuyu güney batıda bir kuyu ve kuzey batıda bi kuyu car kuyular 1.5 2 metre derinlikte ve mağaraya merdivenle iniliyor basamak sayısını hatırlamıyorum 4 yada 5 kapısı kuzeye bakıyordu bisey alınıp alinmadigininda bilmiyorum orda kilise varmi yokmu bilmiyorum hac isareti kapının tam karşısında selametle

Son düzenleme: