Evde Bulunan Muska

helekelik

Yeni Üye
A
Merhaba Değerli Arkadaşlar Cümleten Hayırlı Geceler...

Benim Sizlere Sormak ve Yardımlarınızı Almak İstediğim Bir Konu Var.
Yardımcı Olacak Abilerimden ve Gardaşlarımdan Şimdiden ALLAH Razı Olsun.

7 seneye Yakındır Aynı Evde Oturmaktayım Bu gün Evin Mutfak Dolaplarını Değiştirirken
Dolap ve Tavan Betonu Arasından Bir Kağıt Düştü tavanla dolabın arası bir parmağın ucunun anca gireceği kadar küçük.
Yazılan Kağıdın Bir Tarafı Sadece kirden Leke Olduğuna Kanaat Getirdiğimden Dolayı
Ve Kağıdın Halen Temiz Olmasından Koyulduğu Yere Uzun Zaman Önce Yerleştirildiğini Sanmıyorum
Kağıdı Açıp Baktığımda Muska Olduğuna Kanaat Getirdiğim Kötü Niyetle Yazıldığını Düşündüğüm Muska ile Karşılaştım.
DefineSohbeti Sitesi Üyelerinin Samimiyetine Güvendiğimden Dolayı Burada Sizinle Paylaşmak İstedim.
İçeriği ve . ne Niyetle . ne Hakkında Olduğu. Yapılış Nedenini Anlayacak Yada Tercüme Edecek Abilerim ve Gardaşlarımın Yardımlarını Bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 279139Ekli dosyayı görüntüle 279140Ekli dosyayı görüntüle 279141Ekli dosyayı görüntüle 279142
[/QUOTE
Allah lafzını okuyabildim sadece.Yazısı çok kötü.Arka yüzünde vefk yapmışlar.Üstlerinde isim yazıyor.Altlarına vefk yapmış.Emine diye biri varmı ailenizde. Abdestini al git bir akarsuya bırak.Yazıları silinsin.Ne olduğunu bilmiyorum sen koru bizi Allahım de kalpten samimi birşekilde.İnsan samimi bir şekilde dua etse Kuran ı anlayarak okusa hiçbir şeytan cin yaklaşamaz insana.Okunmayan birşey insana fayda sağlamaz.İlk inen ayet ne diyor ? Oku diyor.Muska şirktir amacı ne olursa olsun.Cahiliye döneminde arapların bizi Allah a yakınlaştırıyor diyerek putlara tapması gibi.