Enterasan alan taramalar

Phoenix00

Aktif Üye
S. Aleykum forum sakinleri değişik alan taramaların videosunu gördüm daha önce boyle cubuk kullanan arkadaslar oldumu. bana garıp geldi iş yapıyormu acaba bunlar

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleykum Selam.
Videoyu actim amma patlamak uzere olan floresan lamba gibi tiyreyip durdu.
Gozum bozulmasin diye kapattim. Yani izleyemedim. Bu durum nasil duzelir bilemedigimden yorum yapamiyorum :(

poseidon2023

Uzman
hangi şekilde yapıldıgı ve hangi metalden yapıldıgı nasıl oldugu şekli nasıl adı üstünde cubukk kabati ney kullanan kullanmayı bilmedikten sonra netsin cubuk iş yapmıyorrrrrrr iş yapamayan sendinsindir bunu bilin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
S. Aleykum forum sakinleri değişik alan taramaların videosunu gördüm daha önce boyle cubuk kullanan arkadaslar oldumu. bana garıp geldi iş yapıyormu acaba bunlar
Sapını kırmızı yap, arkasına bı kundak içine limon tozu koy, sonra bu toz heryerde bulunmaz, bu çubuklar minerale gitmez bak rengi dahi diğerlerinden farklı de çek 5.000 lira fiyatı arayana da pazarlıkla 4.000 liraya bırak. Sonu gelmez bu hikâyelerin satıcıda bitmez kanıp alan alıcıda....

Phoenix00

Aktif Üye
Sapını kırmızı yap, arkasına bı kundak içine limon tozu koy, sonra bu toz heryerde bulunmaz, bu çubuklar minerale gitmez bak rengi dahi diğerlerinden farklı de çek 5.000 lira fiyatı arayana da pazarlıkla 4.000 liraya bırak. Sonu gelmez bu hikâyelerin satıcıda bitmez kanıp alan alıcıda....
Bi zamanlar dediğiniz şekilde yok solisyonlu bilmem civali falan satıslar oluyorsu ustam iyide satıyordu inanlarda olmustu haklısınız ?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Aynen baya ustaların 6 mm lik metaryelleri L sekline getırıp kullanılan cubukları iyi modifiye etmişler ? hoş evet
O çubuğu hangi şekle sokarsan sok, ister kıvrım kıvrım yap, ister yay gibi bük düz çıkar, ister rulman koy fıldır fıldır yap, onun görevi bir tane.. Algısı da bir tane..
Direksiyon onun elinde değil ki neden yüklenirler bu kadar :)

Memolii

Aktif Üye
Kundakli kullandın bunlarla farkı ne afilli sadece sanki şekil yarışması yapmış kundaksiz yap en iyisi odur anlattığımız şekilde

Phoenix00

Aktif Üye
O çubuğu hangi şekle sokarsan sok, ister kıvrım kıvrım yap, ister yay gibi bük düz çıkar, ister rulman koy fıldır fıldır yap, onun görevi bir tane.. Algısı da bir tane..
Direksiyon onun elinde değil ki neden yüklenirler bu kadar :)
Bilmıyorum ustam neyin peşindeler anlamıyoruz adam sanırım ispanyolca konusuyor kesin oranın satıcısı sizlerin deyimiyle taklacısı biz kendi ustalarımızın izindeyiz ?

Phoenix00

Aktif Üye
Kundakli kullandın bunlarla farkı ne afilli sadece sanki şekil yarışması yapmış kundaksiz yap en iyisi odur anlattığımız şekilde
Kundaklı dan hevesimizi aldık aynen bayram abinin sistemini yapıyorum ustam o alantaramalar garıp ve trakyalı81 ustamızımda dediği gibi afilli görünüyor herkes görsün diye paylastım ustam ?