Edirne enez hakkinda bilgi

İstnblaybrs

Aktif Üye
arkadaşım sana uygun yerleri yazıcam kafana yatanlara bakarsın..ayrıca birtane ulaşamadığım bir belgeden bahsedicem.kemerburgaz kağıthane içerikli..uygın zamnda özeline yazıcam dediğimi yaparım bilen bilr arkadaşım.belki senin kısmetindir..
Mhmt82 üstad yola kiminle çıktıysan kısmet onunladır...
çok sevinirim enazından uğraş olur.gider geliriz.abuk sabuk işlerle uğraşmaktansa bunlarla uğraşırız.
hem dediğin gibi bakarsın dolaşır kısmet ayağımıza eşe dosta faydamız dokunur inşallah

Hırçın

Member
Cavus koy taraflari iyidir ,hersey guzelde sikayet olayi orda cok oluyo ustam dikkat et derim .calisma alanlarina gitmek icin tarla yollarini kullan derim katdes tavsiyesi koy icinden gecme.

Hırçın

Member
@ Kamhi Leonard ozellikle aradigim birsey yok hani ulurya burayla ilgili bir yer bilgisi olanvardir birlikte sonuc alirdik .veyahutta aradiginiz biryer varsa ben yardimci olayim amac sadece bilgi alis verisi

Hırçın

Member
Meltun ustam dogrudur buralar 1 ,derece sit alani kale icinde yapilan kazilar kacak kazilar degildir istanbul univetsitesitarafindan yapilmaktadir.ama gormusundur eserlerin halini .kazilar yapiliyor degerli metaller aliniyo cikan maneviyat degerlerde. Oracikta kendi halindebirakiliyor .ulkemizin durumu .ve cikan degerli eserlerin nereye nerde oldugu bilgisiyok .vuran vurana .

Meltun

Bilgili Üye
Sn;Hırçın kardeşim
Haklısınız ifade ettiklerinizin belirtileri kale içinde mevcut, size katılıyorum.Maalesef yazık oluyor tarihimize

Safakk

Bilgili Üye
Çalışmasına çalışılır usta Trakya’yı bana sor ama Keşan tarafını bilmem Bulgar sınırı tarafını sor ne var ne anlatayım bilmediklerimide bulurum ama bilgim yok fazla bu işte??