Dut ağacı rum

Mhmtylmz

Aktif Üye
Sizin bir çok konuda yorumlarınızı okudum.(çubuk)
Standartların çok ötesindesiniz. Ve bu ötede olduğunuz durum pozitif yönde değil.
Rast gelsin..
evet abi bende farkındayım bunun ben kemiksiz bi yer bulayım ve kazayım dedim çok aradim bir buldum bir buldum artik her gittiğin yerde buluyorum beynim yönlendirmiyor ama 3 harfliler cok musallat oldular onların oyunu da olabilir diye düşünüyorum yoksa her hissettiğim yerde 3 5 mt arası para olmaz girdim sonuclandiramadik onun icin 90 cm de olan bir mezar kazıp bakacağım eger o doğruysa hepsi doğru o benim için çok önemli 2 karistan iskelet testi yapip kafa tasi çıkardım birde kremasyon sandık mezar açacağım egr oda doğruysa kimse tutamaz beni bütün yorumlarım ve hissettiklerim doğru abi onun icin hafta ici çok önemli benim tamam yada devam icin son hafta haftaya

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
evet abi bende farkındayım bunun ben kemiksiz bi yer bulayım ve kazayım dedim çok aradim bir buldum bir buldum artik her gittiğin yerde buluyorum beynim yönlendirmiyor ama 3 harfliler cok musallat oldular onların oyunu da olabilir diye düşünüyorum yoksa her hissettiğim yerde 3 5 mt arası para olmaz girdim sonuclandiramadik onun icin 90 cm de olan bir mezar kazıp bakacağım eger o doğruysa hepsi doğru o benim için çok önemli 2 karistan iskelet testi yapip kafa tasi çıkardım birde kremasyon sandık mezar açacağım egr oda doğruysa kimse tutamaz beni bütün yorumlarım ve hissettiklerim doğru abi onun icin hafta ici çok önemli benim tamam yada devam icin son hafta haftaya
Allah gönlüne göre versin.
Para altında kalırsın inşallah.

gokia

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar gruba yeni girdim bir soru ile başlamak istiyorum yurtdışından ebay amazon gibi siteler sikke alımı serbest mi bilgisi olan

Trakyalı81

Merhabalar arkadaşlar gruba yeni girdim bir soru ile başlamak istiyorum yurtdışından ebay amazon gibi siteler sikke alımı serbest mi bilgisi olan
Yeni bir konu açarsan daha şık olur.
Arkadaşın konusuna rahatsızlık vermeyelim.

Tetrax

Yeni Üye
tmm abi aynı hikaye oradaki parayi eğer alınmadı ise dedektorle imkansız bulamazsın dedektörü olanlar çok gelmiş gezmiştir ama gorememistir oradaki para en kupun icinde uc ayri yerde ucgen seklinde gomulmus ama 3 mt ile 5 mt arası bir derinlikte çubukla bulabilirsin yoksa imkansız bulamazsın ben öyle yaşlı ağaç etrafında 30 tane 3.5 ile 5 mt arası para var birini acmaya başladım 3.7 mt indim daha gitmiyor beton gibi oldu toprak zor gidiyor biraktim kepce bulmaya bakacağım senin orada en az 3 tane kup dolu para var çubuk al tabi çalışırsa yada çubuk olan birini bul dedektör gelir yok der gider abi çubuk şart yani
Ağacın dibimi üçgenin ortasını nere kazılmalı

Trakyalı81

Ağacın dibimi üçgenin ortasını nere kazılmalı
Tespit yapılmayan hiçbir yer toplu iğneyle , toplu iğnenin başı kadar bile kazilmaz. Işlem yapılmamalı.
Yap metal tespitini netleştir sonra istersen gece gündüz orada yat.