Dönemi ve ederi hakkında bilgi sahibi olan var mıdır

Akiva

Member
Anadolu beylikleri döneminden olabilir. Artuklu beyliginin sikkelerine benziyor.(Çok aşındığı için emin degilim). Kondisyonu düşük olduğu için maddi bir ederi olacağını sanmıyorum. Ama tarih açısından güzel bir eser.

Yigido1071

Yeni Üye
Anadolu beylikleri döneminden olabilir. Artuklu beyliginin sikkelerine benziyor.(Çok aşındığı için emin degilim). Kondisyonu düşük olduğu için maddi bir ederi olacağını sanmıyorum. Ama tarih açısından güzel bir eser.
Teşekkürler sağolun

edirne22

Editör
Fotoğraf 12a-b, Bakır Sikke, Ağırlık: 15,3 gr, Çapı: 31 mm, Kalınlık: 2,7 cm. Dönem: Zengî - Musul Atabeyleri H. 521-631 (M. 1127-1233) Hükümdar: II. Seyfeddin Gazi bin Mevdud H. 565-576 (M. 1169-1180)
artuklu sikke - Google Arama

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Antik Yunan dönemine ait olduğunu öğrendim ederi nedir bilgisi olan var mı
Burası tarihi eser satış ve fiyatlandırma platformu değil site yönetimi ve site sahibi bu konuda meshul tutulamaz. Oluşacak olaylardan şahıslar kendileri meshuldür.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Antik Yunan dönemine ait olduğunu öğrendim ederi nedir bilgisi olan var mı
SİTEMİZ TAMAMEN BİLGİ
ve
TECRÜBE PAYLAŞIMI İÇİNDİR.

VERİLEN BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA YAPILACAK OLAN KAÇAK KAZI, TAHRİBAT, VB. HERHANGİBİR EYLEMDEN YANLIZCA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİREN KİŞİ MESHULDUR. BURADA KAÇAK KAZIYA ÖZENDİRME, TARİHİ ESER DEĞERLEME, ALIM-SATIM İŞLEMLERİ KESİNLİKLE YAPILMAZ, YAPILAMAZ!!!
AKSİ DAVRANIŞ SUÇ TEŞKİL EDER.