Doğalmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Asa1905

Aktif Üye
Muhabbetinizi ozelde yapin.BOŞVER dedigin MİLLETİN yardim talebine bu kadar saygisizca davranmayin. Saygisizlik keyfine bakilacak birsey degil. Ben burayi bildim bileli overim, emailime bildirim gelmese bunuda yazmazdimda yazmis bulundum. Konuyu Yoruma kapatacak kinse yokmu burda.

Asa1905

Aktif Üye
Guzelleme yapmayi beceremedigimdendir
Sevgi neydi
Goygoycularin Masasina meze olmakmi yada muhabbet tellali yerine konmakmiydi
Sevgi emekti @Turko bubaaa kurtar bizi
Bu saygisizlik sana yeter. Goygoycu nedir. Muhabbet tellali nedir. Yaşin kactir bilmem ama aklında yasta olmadiginin ete kemige burunmus hali gibisin. Saygisizligini sana iade ediyorum.

Dorlions

Yeni Üye
Bu saygisizlik sana yeter. Goygoycu nedir. Muhabbet tellali nedir. Yaşin kactir bilmem ama aklında yasta olmadiginin ete kemige burunmus hali gibisin. Saygisizligini sana iade ediyorum.
Kardesim begenmiyosan girme. Rahatsız oluyosan da yazma.niye geriyosun insanları.madem menfaatin var katlan muhabbet sadece sana karşı değil di. Genellemeydi. Ne diye uzatiyosun.ustanın üslubu belli..

Asa1905

Aktif Üye
Kardesim begenmiyosan girme. Rahatsız oluyosan da yazma.niye geriyosun insanları.madem menfaatin var katlan muhabbet sadece sana karşı değil di. Genellemeydi. Ne diye uzatiyosun.ustanın üslubu belli..
Tam yetkili ağzı. Kimsin bilmiyorum ama ilk mesajini bu sekilde yazman ustune vazife cikarman enteresan. Bana saygisizlik yapan sahislara her yerde cevabini veririm. Hakkimida helal etmem. Umrunda olur olmaz o onemli degil. Ben hakkizsam vurur engeli olur biter.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardeslerim Merhaba.
Konuyu kilitledim.

Lutfen HEPİMİZ site/form kurallarina uyalim.
Zaten uymak mecburiyetindeyiz. Yoksa ahenk olmaz. Kurallar eksik ve yanlis diyebilirsiniz. Degisene kadar uymak zorundayiz. Yok ben uymam kafama gore yazarim cizerim hitap ederim diyen varsa lutfen siteden ayrilsin. Zira burada mutlu olamaz. İnsan mutlu oldugu, keyf aldigi sevdigi yerde durmalidir, olmalidir.

Gorevli olan bizler dahil hepimiz asagida ozetle yazacagim kurala uymaliyiz. Bu kurala uymayan uye, moderator, super moderator kardasim olursa siteden -duruma gore- gecici veya kalici olarak tarafimdan uzaklastirilacaktir. Haşa bu tehdit degildir, olmasi gerekendir. Kardaslik vazifesidir. Biz gorevliler sizlere maddi karsilik gozetmeden yardimci olmaya karar vermis uyeleriz.

Acilan bir konuya yorum yapacaksaniz:
1-Sadece kendi bilgi, tecrube ve tahmininizi yazmalisiniz.
2-Konuya yorum yazana BU YANLİS demeyiniz (Sikke konusu hariç).
Yanlisi ve dogruyu konuyu acan degerlendirecek.
3-Haklida olsaniz konu icinde asla tartisma olmamalidir. Meseleyi uzatan olursa ozelden gorevlilere mesaj yazin, gorevli mudahale eder.
4-Buraya gelip konu acanin niyetini ilk basta bilemeyiz. Yazdikca, konustukca anlasilir. Dalga gecmek icin konu acildigini dusunuyorsaniz o konuya yorum yazmayin. Bizlere birakin, 12 saat gecikmeli de olsa geregini yapariz. Sizi yazdiklariyla tahrik edebilir konuyu acan, sakin olunuz, isi gorevlilere birakiniz.

LUTFEN HEPİMİZ SİTE KURALLARİNİ TEKRAR OKUYALİM.

Donup donup ayni seyleri asla yazmak istemem. Herkes en azindan yukarida seylere riayet etsin yeter insallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...