Dogalmi fakir mi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sayın ustam biz de Elazığdayız da bisey gördüğümüz yok gariban gariban dolanıyoruz valla.yorgunluğumuz yanımıza kâr kalıyor.nerelere bakacağımızı da bilmiyoruz.Gez gez elde var sıfır...,bizim yakın çevremizde hep garibanlar yaşamış sanırım...
Peki bunlar after parti yaparken siz neyapiyiiniz hacim linke tikila oku bak

Son Dakika 23 - Elazığ Haberleri - Haberler › kacak-kazi
Web sonuçları
kaçak kazı Haberleri - Son Dakika 23 Elazığ Haber

Turko

Uzman
Bizi bitirdin beyaa
Cografya atlaslarindan silecekler yunag i
Turist sorsa I'going tou yunak??????
De getlaa howisyours yunak whatis dhis yunak
Çıktım petrolden baktım navi ye en yakın Isparta yolu tam gaz devam dağ taş tırmanmaya başladık tepeyi aştık sağıma baktım göl var la diyorum Isparta mı acaba yok çok ufak Ispartanın gölü böyle değildi diyorum karanlık neredeyiz bilmiyorum. Virajı döndüm hoba önümde konvoy belkide 20 tır var ne sollaması hangi sollama. Arkadaş bir koku geliyor tırlar dan mayhoş yahu diyorum abi bu koku çok tanıdık anason bu rakı gibi ne taşıyor bunlar acayip birşey hacı oldumu bizim kafalar çakır ohhhh hoppp hopp ver müziği 1 saat çektik kokuyu meğersem soğuk hava depodan elmalar yüklenmiş nerden geliyorsa alayı elma yüklü. Dedim ben Isparta yi görmem sen devam et kafa kıyak vurdum kelleyi yana uykuya devam. Gözümü açtım abim dürtüyor uyan uyan kafayı kaldırdım çorbacı nin önündeyiz Isparta merkeze girmiş dedim hayırdır dedi çorba içelim kafam güzel :)