Dikkanizi ceken birsey varmi ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Mal bulanındır nasıl da hoşuna gidiyor aksiyon ,yüzüne bir gülümseme geliyor maziyi okuyunca ah be olmamış ama olsun olmuş kadar olmuş diyorsun. Geçen aksulu elaman aradı adamım kepeze çamlık içine defineciler kıraathane si açıyoruz dedi olur dedim . Bıkmış oda şantiyenin tozundan toprağından . 5 kuruş vermem ben dedim. Arttırıyorum yan tarafa da dedektör tükkanı açıyoruz 50 bin de oraya gömerim sen gel dolan oralarda yeter fifti fifti diyor. Olur dedim açınca haber ederim gelirsin ekibi toplayıp, kalaba olsun az müşteri aksın kalabayı gören gelsin.
Benim cizgim yolum kulvarim belli sasmaz
Gerceklik algisi ile mantikli dusunup yaziyom her konuya
Tarifettigin gibi bi mekaani acmak aha biz burdayiz gelin bizi opun demek olur
Haddi actik bi haftada hazir ederim
Busefer mekandaki ispitci casuslarla nasi basa cikacaz cihaz cubuk yagdirmak sorun deil yeminle herkese bedava cubuk imal eder veririz zaten yemedenicmeden mekan para basar bide bizim sohbetten
Haaa yok ironi yapip bana get kavede yap muhabbetini diyosan onada eyvallah sonucta el eli yikar iki elde yuzu yikar bi iptal butonuna bakar
Amma tek gercek muhabbettir
Gomu loading

Turko

Uzman
Benim cizgim yolum kulvarim belli sasmaz
Gerceklik algisi ile mantikli dusunup yaziyom her konuya
Tarifettigin gibi bi mekaani acmak aha biz burdayiz gelin bizi opun demek olur
Haddi actik bi haftada hazir ederim
Busefer mekandaki ispitci casuslarla nasi basa cikacaz cihaz cubuk yagdirmak sorun deil yeminle herkese bedava cubuk imal eder veririz zaten yemedenicmeden mekan para basar bide bizim sohbetten
Haaa yok ironi yapip bana get kavede yap muhabbetini diyosan onada eyvallah sonucta el eli yikar iki elde yuzu yikar bi iptal butonuna bakar
Amma tek gercek muhabbettir
Gomu loading
La yok ciddi yım elaman illede acacaz diyor bırakmadı yakamı 1 haxirani bekliyorum yasaklar tamamen kalksın mekan bakacam. İroni mironi anlamam ben yapıştırır geçerim bilmiyon mu huyumu . Verecez coşkuyu gelene gidene hızını alamayan dalacak tükkan a dedektör çubuk kazma kürek ne satiyorsak alıp çıkacak mevzu o çay mevzu ondan dolayı lazım yani kıraathane da :)

Mal bulanındır

La yok ciddi yım elaman illede acacaz diyor bırakmadı yakamı 1 haxirani bekliyorum yasaklar tamamen kalksın mekan bakacam. İroni mironi anlamam ben yapıştırır geçerim bilmiyon mu huyumu . Verecez coşkuyu gelene gidene hızını alamayan dalacak tükkan a dedektör çubuk kazma kürek ne satiyorsak alıp çıkacak mevzu o çay mevzu ondan dolayı lazım yani kıraathane da :)
Tamam abi soz destek atcam bende
Emniyetten gerekli duzenlemeyide yaparim
Kimse ilismez

Ozanrenasc

Bilgili Üye
Tamam abi soz destek atcam bende
Emniyetten gerekli duzenlemeyide yaparim
Kimse ilismez
Ustam cok guzel bi siteniz var herkes kendi yorumunda tabii ben hayatta define ile yakindan yzaktan irtibatim olmadi bu coronadan dolayi can skntisindan memlekete geldm merak saldim. Bir tecrube mi dersin yok aslinda. Ama bi merakim var o konuya buradaki konularinizi olsun arastirmalari olsun kaide alarak okuyup arastirmaya devam ediyorum surekli ama tabii ozelden de yazan arkadaslar oluyo define isi soyle biseydir . Cok derine inmemek lazim inersen kendini kaybedersin ben sahsen sadece arastirma bilgilendirme dogrultusunda yaklasiyorum. Tabii eksiklikler olabilir dort dortluk diye kimse yok cevrede.

Mal bulanındır

Ustam cok guzel bi siteniz var herkes kendi yorumunda tabii ben hayatta define ile yakindan yzaktan irtibatim olmadi bu coronadan dolayi can skntisindan memlekete geldm merak saldim. Bir tecrube mi dersin yok aslinda. Ama bi merakim var o konuya buradaki konularinizi olsun arastirmalari olsun kaide alarak okuyup arastirmaya devam ediyorum surekli ama tabii ozelden de yazan arkadaslar oluyo define isi soyle biseydir . Cok derine inmemek lazim inersen kendini kaybedersin ben sahsen sadece arastirma bilgilendirme dogrultusunda yaklasiyorum. Tabii eksiklikler olabilir dort dortluk diye kimse yok cevrede.
Sen enson soganli mahallesi bahcelievler istanbulda bulunuyodun orda al sat esya vs yapiyomuydun
Sadece tahminim dogrumu onu teyit etcem

Mal bulanındır

Yok ustam hukukcuyum yaylada ben. Gunluk kiralik dairelerim var sirinevler ve bakirkoyde
Tesekkur ederim
Sen antik mezar mekan vs bulsan doknabilcenmi icinde bisey alabilcenmi
Kendini bi tart
Hem fiziiki cesaret kararlilik
Hemide bu ise bulasirsan hep aklinin kosesinde yer eder sosyal ortamlarda bile bisekilde define muhabbetinin icinde bulursun kendini
sanki gizli bi tarikata uyeymissin gibi hissedersin