Dediklerine göre 2 tane heykel var

ersin49mus

Yeni Üye
Toplamda üç tane tandırlık bulduk hepsinin görüntüsü yok ama aralarında 1 metre falan var dediklerine göre 2 tane heykel var ama tam bilgimiz yok

Ekli dosyayı görüntüle 275377

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Thing

C*
Süper Moderatör
İki tane heykeli kim diyor, ne kadar indiniz, tam olarak neredesiniz şu an, verilerinizi netleştirin, fotolarınızı çoğaltınız, şu haliyle boş bir yer.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Toplamda üç tane tandırlık bulduk hepsinin görüntüsü yok ama aralarında 1 metre falan var dediklerine göre 2 tane heykel var ama tam bilgimiz yok

Ekli dosyayı görüntüle 275377
Madem 2 heykel var dediler çagirin soyleyenleride çikarin teslim edin devlete hakkinizi alın.düsünmeye gerek yok kolay gelsin..sadece sorun bakalim soyleyene o koymuş....

Smokin

Moderatör
Moderatör
2 heykel olduğu kim neye dayanarak söylüyor. Büyük büyük dedeleri mi koymuş?
Madem var olduğunu iddaa ediyorlar kendileri nie çıkarmamış

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ilginç :unsure:.. kendileri mi koymuş ?
Bize de lahit var dediler
hatta o kadar ikna olduk ki bırak 7 katmanı dünyanın 7 inci tabakasını geçtik hesaplamara göre o şekilde çalışmaya devam et sey idik dünyanın cekirdegine ulasacaktik
neyseki biri yukardan seslendi
lan siz deli misiniz ?
bu kişiye cevap vermek için gün yüzüne çıkınca
neyseki beynimize güneş vurdu da kendimize geldik bıraktık ??

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Keçi kalesinin eteklerinde belgeli 3 adet heykel var çıkaralım dediler tamam dedik, keşke demeseymişiz kaz babam kaz sonuç babalara geldik :geek: 3 gün patlayan ellerime krem sürüp yattım. Doğu Anadolu ve iç Anadolu'da bu tarz tandirlardan kül ve kemik dışında birşey çıktığını görmedim. O yüzden büyük beklentilere girmeyin derim, hatta hiç beklentiye girmeseniz karlı çıkarsınız. Ha yok ben devam edicem derseniz, edin tecrübe olur daha sonra böyle benim gibi anlatırsınız ?

jeodek

Bilgili Üye
Keçi kalesinin eteklerinde belgeli 3 adet heykel var çıkaralım dediler tamam dedik, keşke demeseymişiz kaz babam kaz sonuç babalara geldik :geek: 3 gün patlayan ellerime krem sürüp yattım. Doğu Anadolu ve iç Anadolu'da bu tarz tandirlardan kül ve kemik dışında birşey çıktığını görmedim. O yüzden büyük beklentilere girmeyin derim, hatta hiç beklentiye girmeseniz karlı çıkarsınız. Ha yok ben devam edicem derseniz, edin tecrübe olur daha sonra böyle benim gibi anlatırsınız ?
Bildiğimiz selçuk keçi kalesinin mi eteklerinde çalıştınız. Tebrik ederim