Dedektör yorumlarınızı beklıyorum ustalar

Turko

Uzman
Ne alakası var kardesim parayla bu işle ugrasan bir insan gercekten işe yarayan bu sartlarda bir makine olsun ister yoksa dısı cafcaflı bisürü oyuncak ve piyasada Bi halta yaramayan cihazları satan üç kagıtcılar var
Sanane üç kağıtçı satıcılar dan , Sen cihaz tavsiye istemedin mi Lorenz Al keyfine bak daha ne istiyorsun garanti veriyorum sana.

avcı89

Member
Sanane üç kağıtçı satıcılar dan , Sen cihaz tavsiye istemedin mi Lorenz Al keyfine bak daha ne istiyorsun garanti veriyorum sana.
Lorenz alırım almam fikrini söyledin eyvallah TSK ederim
Milletin üçkurusuna göz dikenlere bu vatandasın kandırılmasını istemem kardes

avcı89

Member
sen görmuşsun ya cihaza ne gerek var
ben gördüm diye bir kelime kullanmadım toplu gömüde 1 metrede hertürlü arazı yapısında iş yapacak makine yok bu sitelerde reklamını yaparak bi halta benzemeyen cihazlarla insanların vatandasın parasına göz dikenlere karsıdır benim sözüm sen niye bukadar tepki gösterdin ben bir fikr danıstım önerebilceğin cihaz vardır yoktur ona göre yorum yapabilirsin

Turko

Uzman
bak turko usta cihaz ismi vermş uygunsa sana alırsın
Üyemiz in derdi üzüm değil bağcı . Konunun içeriği kendini belli ettiği için özellikle ne diyecek diye model marka verdim tahmin ettiğim gibi slogan atmaya gelmiş . Neyse bugün gelecek tavsiyeleri bekleyelim . Yarın ola hayır ola.

timur964

konularim
Üyemiz in derdi üzüm değil bağcı . Konunun içeriği kendini belli ettiği için özellikle ne diyecek diye model marka verdim tahmin ettiğim gibi slogan atmaya gelmiş . Neyse bugün gelecek tavsiyeleri bekleyelim . Yarın ola hayır ola.
slogan atmak yasak değilmi usta

avcı89

Member
üyemiz in derdi üzüm değil bağcı . Konunun içeriği kendini belli ettiği için özellikle ne diyecek diye model marka verdim tahmin ettiğim gibi slogan atmaya gelmiş . Neyse bugün gelecek tavsiyeleri bekleyelim . Yarın ola hayır ola.
slogan atmak falan i hedefim amacim yok ama piyasada işe yaramayan cihazlari iyi cihaz diye anlatan satanlaraa benim sözüm lorenz iyi bir cihaz ama 2.5 metrede roma tuglasina da altin diye öten bir cihaz kullanicilarin yorumlarina bakarsak eger

Ketum

Member
Ayrıca bölgemde bırcok minelab sdc 2300 kullanan bir cok arkadadımız var onlar gerçek yorumlarını aktarayım sıze minelab sdc 2300 derin bir pulse dır minerallden cok guzel etkilenir toplu bir küp altını gormez altın parcacacıkları gıbı metallere duyarlıdır buradan arkadaşlara saygılar bu cihazı 20 bıntl gıbı fıyata satılıyor
Şimdi parçacık altın, altın da küpteki altın otlu peynir mi?! onu neden göremiyor hemde toplu halde...

adem44

Bilgili Üye
Kardesim sacma ama sana tavsiyem minelab satıcılarına sor yada bilen birisi sana gercekliğini doğrular
Lorenzı ben gozumle gordum adam sınyal aldı dedoktor degersız dedı hıc ugrasmadı demekkı ıyı makıne adam ufak bır supeye duserdı kotu makıne olsaydı ama pahalı 27 kayme.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ilginc bir konuu.olmus.peki bizkendimiz gomsek herhangi bi yere metaryali.bide cihazin hafizasindaki ekranindaki onceden yuklenmis goruntu ve verileri silsek .bu haliyle bi test yapsak nassi olur