de haydi git acc

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kardeşim sen hiç malum yerleri açıp odaya girip dolu odayı başım belaya girmesin çıkraçaklarım elimde patlamasın kısacası başım ağrımasın diye hiçbir şeye el sürmeden tekrar kapatan doydunmu?
bi seni duydum ustam simdi..bide antalyada magradaki kulce altinlari bulanlari.kahkaha..ustama ozel cay davsan kani..Ekli dosyayı görüntüle 234884

sepetkaya

Editör
Tumulusculer hepmi burda Mal bulanındır ustam..açan varsa beri gelsin dicem ama yoktur yoktur :) Ama yok hatirliyom, denize yakın bir yerde bir arkadaş açıyodu ekip dağıldı ben yalnız gidiyom falan diyordu ne oldu aklıma geldi bak şimdi,

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Apollon01

Moderatör
Moderatör
arkadaşım eneze yeni karpuzlu istikametinden giderken sağda bir tümülüs açıldı..içi boş çıktı.gariban kralmış :) :) 10 metreler 20 metreler sonra boş çıkarsa netçez sonra :)
@Mhmt82 ustam boş çıkmaz beni götür malzeme nerde söyleyeyim, odada olmaması normal, hemen yakınındadır

Safakk

Bilgili Üye
Slm ustalar tümülüs meraklası varsa gelsin Trakyadaki tümülüs leri tek tek gezdircem yarımlananı eklenmemiş olanı siz isteyin yeter tarihi dolmenler tümülüs ler yıpmalar ne istetseniz adeee...