Çubukla hayatında birsey bulan varmı ustalar

Goldcity

Member
Hee baktim resimlerine var
Oymalar zaten coklu mezar diyii
Onemli olan oymalarin hangi pusula yonunde olduklari
Onun icinde oymalarin etrafini 50 mt kare daire seklinde çiz
Sona dilimlere ayir islem yap hangi dilimde 1 mt derinde emare cikarsa mezar o yondedir
Acilmis dedigin yerin resmine bakak ici disi geriden girisine bakak 2.3. Odayi bulak
1 metre derinde emare çıkarsa dediğin kısmı anlamadım usta mezardan önce o daire diliminde ne çıkması lazım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
1 tane çubuksuz makinesiz çözülecek yer gördüm iftardan sonra karalarız.
Zor degilki abi sabit sembol yazi sekil varsa
Ekipman cubuga gerek yok
Beldibi 1 tunelden cikiptaaga đonen yaya yolu var patika hani karayollarin tele cevirmis istasyonun saginda yamacda bi yer gordum oturdum dusundum bisigaraictimbariz kapamakayamezar tek oda
Yola indimtelorguden bibucuk mt lik diregini soktum alfim gettim ganirttim actim
illaki bi isik olcak abi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Goldcity

Member
Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Çubuk hem bir okyanus hem de küçük bir su birikintisi gibidir.
Çubukla metraj farketmeksizin her metal ve her boşluk hatasız bulunabilir.
Basliginizdaki sorunun cevabı bu.
Bunu yapabilen kişi sayısı çok kısıtlıdır.

Konu hararetlenince yazdığınız şu kadar para + yol v.b. karşılarım, veririm ifadelerinin hoş olmadığını belirtmek isterim.

Yukarıda bahsini ettigim kısıtlı kişi sayısı içindeki ustalar parayla yer bakmaz. Ya da harcirahli bir yere seyahat etmez.
Gönül için, kıramadığı için ve varsa bir şey de pay alma şekliyle yardımcı olabilirler.

Yevmiyeli çalışan çubukçu usta değildir.
Usta görünümlü tokatcidir. O yüzden mantalitenizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Iyi bir çubuk ustası ya da derinleri gösterebilecek elektronik bir alet bölgedeki merakınızı giderecektir.

Bu isleri kovalayan ve yeri/işareti v.b. sahip ama tespit imkanı olmayan kişilerin %95 i yerinden , dolulugundan her zaman emindir.
Allah gönlünüze göre versin.
Rast gelsin..

Goldcity

Member
Çubuk hem bir okyanus hem de küçük bir su birikintisi gibidir.
Çubukla metraj farketmeksizin her metal ve her boşluk hatasız bulunabilir.
Basliginizdaki sorunun cevabı bu.
Bunu yapabilen kişi sayısı çok kısıtlıdır.

Konu hararetlenince yazdığınız şu kadar para + yol v.b. karşılarım, veririm ifadelerinin hoş olmadığını belirtmek isterim.

Yukarıda bahsini ettigim kısıtlı kişi sayısı içindeki ustalar parayla yer bakmaz. Ya da harcirahli bir yere seyahat etmez.
Gönül için, kıramadığı için ve varsa bir şey de pay alma şekliyle yardımcı olabilirler.

Yevmiyeli çalışan çubukçu usta değildir.
Usta görünümlü tokatcidir. O yüzden mantalitenizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Iyi bir çubuk ustası ya da derinleri gösterebilecek elektronik bir alet bölgedeki merakınızı giderecektir.

Bu isleri kovalayan ve yeri/işareti v.b. sahip ama tespit imkanı olmayan kişilerin %95 i yerinden , dolulugundan her zaman emindir.
Allah gönlünüze göre versin.
Rast gelsin..
Görüşleriniz doğrudur usta ama biraz sinirlendiğim için o şekilde konu açıldı bende insan oğluyum nihayetinde bölgeye gelince şaşırdım kaldım yani tespit yapamıyorum bilgi ve deneyimim fazla değil yani ondan sonuç alamıyorum