Conrat pro 800 verileri

Turko

Uzman
Her yerde degerler 214-215 -213 şeklinde gösteriyor kırmızı yerin üstünde 205 gösteriyor
Sayısal olarak doğru manayı yükleyip yorum yapabilmek için öncelikle gerçekten boşluk bulup ama nizamı olacak öyle kaya altı arası boşluk değil bakacaksın boşluk değerine ancak o zaman çekimlere sayısal anlam yükleyebilirsin. Bu grafik işleri zor olur. Komple kaya bloğu olur altında arada 2 parmak genişliğinde çatlak olur cihaz çatlaklar arasında kalan bloğa boşluk der grafikte yeşil atması gerekirken mavi atar birde kare dikdörtgen köşeli form verir aha bulduk dersin daş çıkar ha bire.

Zayka

Yeni Üye
Sonuç olarak iki cekimde boş diyorsunuz yani
Göstermiş oldugun ilgiye teşekkür ederim vaktinizi ayırdınız sağolun

poseidon2023

Uzman
gelen kişi cubukları iyi kullanamıyor bunu bil odaları lahitleri niye bulamamış

resme iyi bak iyi oku

Ekli dosyayı görüntüle 271734

ilk yapman gereken bina içinde cekim yapman kuzey güneyden cevredekileri bulman için iyi cubukcu bulun bolca resim cek ve cevreyide yönlendiririz ve yaptıgın cekimlerin adım sayısını bil

Zayka

Yeni Üye
Kardeş bu tek verimi yani en az üçkere aynı verileri hiç sapma olmadan alman lazım tek veriyle olmaz üç seferde aynı veriyi alırsan tamam diye bilirsin
Hayır tek veri değil 1 veriyi aldığım yeri 2-3 sefer ölçtüm simya, biraz düşük geldi ama aynı veriyi aldım sayılır 2. Veriyi aldığım yeri ölçemedim zamanım kalmadı hepsi için tekrar gidecm

Zayka

Yeni Üye
Teşekkür ederim kilisenin önünde şöyle bir cekim yaptım

resme iyi bak iyi oku

ilk yapman gereken bina içinde cekim yapman kuzey güneyden cevredekileri bulman için iyi cubukcu bulun bolca resim cek ve cevreyide yönlendiririz ve yaptıgın cekimlerin adım sayısını bil
Dogu tarafında çekim yaptım söyle bir veri aldım

resme iyi bak iyi oku

en son gönderdiğim veriye bir yorumunuz olurmu teşekkür ederim

poseidon2023

Uzman
cekim üstünde oynamadan analiz yapmadan gönder ama net bir şey yok

NE zamandır kullanıyon makinayı

Son düzenleme: